Ubisoft, 2024’ün Sonlarında Yayınlanacak Star Wars Outlaws’ı Düzelterek Genel 2024’e Dönecek

Güncelleme: Bugün erken saatlerde, bir Disney Parks blogu Star Wars Outlaws’ın 2024’ün sonlarında yayınlanacağını belirtti ancak “geç” terimi artık gönderiden kaldırıldı ve bu nedenle artık yalnızca 2024 olarak okundu. Ubisoft ayrıca şunu da doğruladı: Benim şehrim “zamanlama yanlıştı ve o zamandan beri değiştirildi.” Bu nedenle, Star Wars Outlaws’ın yayınlanma aralığı 2024’ün sonundan bu yılki genel […]

Ubisoft, 2024’ün Sonlarında Yayınlanacak Star Wars Outlaws’ı Düzelterek Genel 2024’e Dönecek

Güncelleme: Bugün erken saatlerde, bir Disney Parks blogu Star Wars Outlaws’ın 2024’ün sonlarında yayınlanacağını belirtti ancak “geç” terimi artık gönderiden kaldırıldı ve bu nedenle artık yalnızca 2024 olarak okundu. Ubisoft ayrıca şunu da doğruladı: Benim şehrim “zamanlama yanlıştı ve o zamandan beri değiştirildi.” Bu nedenle, Star Wars Outlaws’ın yayınlanma aralığı 2024’ün sonundan bu yılki genel bir zamana taşındı.

Orijinal hikaye:

Ubisoft’un yakında çıkacak açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws, piyasaya sürülmesinden bu yana belirsiz bir 2024 yayın aralığına sahip. geçen yıl bir Xbox Showcase’de ortaya çıktı. Fakat, Disney’in resmi park blogunda yakın zamanda yayınlanan bir gönderi oyuna daha spesifik bir pencere kazandırdı. Bloga göre, Star Wars Outlaws 2024’ün sonlarında çıkacak. 2024’te gerçekleşecek 24 heyecan verici Disney olayının bir derlemesi olan blog gönderisinde şöyle yazıyor: “Ve Star Wars hayranları için – Star Wars Outlaws, açık dünya Star Wars oyunu bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.”

Star Wars Outlaws, Kay Vess adlı orijinal bir Star Wars karakterini konu alıyor ve Star Wars evreninde video oyunlarında fazla vakit geçirmediğimiz bir karakter arketipini keşfetmeye çalışıyor: Han Solo’dan ilham alan alçak. Oyunda, (bildiğimiz kadarıyla hiçbir Jedi yeteneği olmayan) Vess, zor durumlarda zekasıyla ve konuşma (veya patlama) yeteneğiyle hayatta kalmalı.

Star Wars Outlaws hakkında daha fazla bilgi için oyunun anlatım yönetmeni Navid Khavari ile yaptığımız, oyunun Shadows of the Empire ile örtüşüp örtüşmeyeceği ve ekibin Respawn ile bu konuda iletişim kurup kurmadığı gibi konuları ele aldığımız röportajımızı okuyabilirsiniz. Jedi oyun serisi. Oyunun PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de yayınlanması planlanıyor.

Teknory