Amazon Prime Day fırsatları nasıl bulunur: Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarılarını açın

En iyi Prime Day indirimlerini aramak yorucu olabilir. Sınırlı sayıdaki Yıldırım Fırsatları genellikle birkaç dakika içinde tükenir ve sitedeki yüz binlerce indirimi incelemek saatler alabilir. Ancak istediğiniz şeylerle ilgili Prime Day fırsatlarını bulmanın daha iyi bir yolu var: Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarılarını etkinleştirin. AYRICA BAKINIZ: Prime Day satın alımlarının ödemesini Affirm ile yapmak: Büyük güç, […]

Amazon Prime Day fırsatları nasıl bulunur: Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarılarını açın

En iyi Prime Day indirimlerini aramak yorucu olabilir. Sınırlı sayıdaki Yıldırım Fırsatları genellikle birkaç dakika içinde tükenir ve sitedeki yüz binlerce indirimi incelemek saatler alabilir.

Ancak istediğiniz şeylerle ilgili Prime Day fırsatlarını bulmanın daha iyi bir yolu var: Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarılarını etkinleştirin.

AYRICA BAKINIZ:

Prime Day satın alımlarının ödemesini Affirm ile yapmak: Büyük güç, büyük sorumluluk getirir

Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarılarını kimler kullanabilir?

Gelişmiş fırsat uyarıları, ABD merkezli Prime üyeleri için daha yeni Echo akıllı hoparlörlerde mevcuttur ve İstek Listenizdeki, alışveriş sepetinizdeki veya Daha Sonra Kaydedilenler kuyruğunuzdaki uygun ürünlerle ilgili yaklaşan fırsatları, piyasaya çıkmadan 24 saat öncesine kadar içerir. Ayrıca indirimin başlamasıyla birlikte Alexa’nın sizin için bir ürün satın almasını da sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş fırsat uyarıları özelliği yıl boyunca mevcuttur, ancak indirim FOMO’sunun son derece gerçek olduğu Prime Day ve Black Friday gibi büyük tasarruf etkinlikleri sırasında özellikle değerli olacaktır.

Alexa’nın gelişmiş fırsat uyarıları nasıl açılır ve kullanılır?

  1. Alexa mobil uygulamasını açın. Daha Fazla > Ayarlar > Bildirimler > Amazon Alışveriş’e gidin; oradan Alışveriş Önerileri’ne ve ardından Fırsat Önerileri’ne tıklayın.

  2. İlgilendiğiniz ürünleri Amazon uygulaması veya web sitesindeki İstek Listenize, Alışveriş Sepetinize veya Daha Sonra Kaydedilenler sıranıza ekleyin.

  3. Alexa bu ürünlerden birinde yaklaşan bir anlaşmanın haberini aldığında Echo’nuz sarı renkte yanacaktır. “Alexa, bildirimlerim neler?” diye sor. daha fazla öğrenmek için.

  4. En son fırsatları duyduktan sonra Alexa’dan size anlaşmayı hatırlatmasını veya yayına girdiğinde sipariş vermesini isteyin. (“Alexa, benim için satın al.”) Satın alma işlemi, Amazon hesabınızdaki varsayılan ödeme ve teslimat adresi kullanılarak yapılacaktır, bu nedenle bilgilerin önceden güncellendiğinden ve doğru olduğundan emin olun.

Bir ürün satılırsa veya fikrimi değiştirirsem ne olur?

Yalnızca siparişiniz, fırsat mevcut olduğunda onaylanırsa ücretlendirilirsiniz. Eğer bir ürün Alexa’ya ulaşmadan tükenirse, haberi bir e-posta ve anlık bildirimle duyuracak. Bir ürün hakkında fikrinizi değiştirirseniz Amazon size her ihtimale karşı “Sipariş isteğini iptal et” bağlantısını içeren bir satın alma sonrası onay e-postası gönderecektir.

Konular
Amazon Alexa Prime Günü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow