Amazon’un önerdiği spor uygulaması, onu daha da büyük bir akış oyuncusu yapabilir

Görünüşe göre Amazon gerçekten, GERÇEKTEN canlı sporları seviyor. Amazon’un bağımsız bir spor yayını uygulaması üzerinde çalıştığına dair rapor, canlı sporlar büyük yayın hizmetlerinin sevgilisi haline geldiğinden, ABD izleme alanındaki en son potansiyel gelişmedir. Hala tartışma aşamasında görünen hareket, bu hafta tarafından bildirildi. Bilgi. Amazon’un halihazırda şirketin Prime Video platformu aracılığıyla sunduğu canlı spor içeriğine (Perşembe […]

Amazon’un önerdiği spor uygulaması, onu daha da büyük bir akış oyuncusu yapabilir

Görünüşe göre Amazon gerçekten, GERÇEKTEN canlı sporları seviyor.

Amazon’un bağımsız bir spor yayını uygulaması üzerinde çalıştığına dair rapor, canlı sporlar büyük yayın hizmetlerinin sevgilisi haline geldiğinden, ABD izleme alanındaki en son potansiyel gelişmedir.

Hala tartışma aşamasında görünen hareket, bu hafta tarafından bildirildi. Bilgi. Amazon’un halihazırda şirketin Prime Video platformu aracılığıyla sunduğu canlı spor içeriğine (Perşembe Gecesi Futbolu) ek olarak, Birleşik Krallık’ta Premier Lig kapsamı ve dört eyalette New York Yankees maçları da eklenecek.

Yeni uygulama bu yatırımları genişletecek ve muhtemelen Amazon’u kendileri için zaten kazançlı olduğu kanıtlanmış bir alanda daha da büyük bir oyuncu yapacak.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon’un büyük NFL bahsi, Prime için erken bir galibiyet

Amazon, bu sezondan itibaren 11 yıl boyunca NFL’nin Perşembe Gecesi Futbolu’nun münhasır haklarını almak için 1 milyar dolar harcadı. Yayınladığı ilk maç olan Kansas City Chiefs ile Los Angeles Chargers’ın karşı karşıya geldiği bildirildiğine göre, hemen meyvesini verdi. Prime Video tarihinde “ABD’de en çok izlenen primetime gecesi”.

Ancak Amazon Sports’a doğru hareket (ad ve öngörülen sunum TBD), canlı spor yayınlayarak randevulu televizyona doğru ilerleyen kalabalık bir yayın hizmetleri alanındaki en son gelişmedir.

Google ve YouTube, NFL Pazar Biletini Aldı

Geçen hafta, Google, NFL Sunday Ticket yayınlamak için anlaşmaya vardı 2023’ten başlayarak iki YouTube yinelemesinde. Anlaşma yılda yaklaşık 2 milyar dolar değerindeydi, göre Wall Street Gazetesi.

Şu anda DIRECTV’de bulunan Pazar Bileti, YouTube TV’de eklenti olarak yayınlanacak ve Premium Kanallar özelliği ile YouTube üzerinden de sunulacaktır.

Apple TV, ek bir ücret karşılığında her MLS oyununu gösterecek

Apple ve Major League Soccer anlaşmaya vardı Haziran ayında Ligler Kupası (Meksika’nın Liga MX takımlarının da yer aldığı bir turnuva) ile birlikte her lig maçı, Apple TV.

Bununla birlikte, tüm oyunları izlemek için, kullanıcıların MLS Season Pass’i ayda 12,99 ABD doları/AppleTV+ aboneleri için sezon başına 79 ABD doları veya abone olmayanlar için aylık 14,99 ABD doları / sezon başına 99 ABD doları karşılığında kullanmak için kaydolmaları gerekir. AppleTV+ aboneleri, ek bir ücret ödemeden çeşitli MLS ve Ligler Kupası maçlarını izleyebilecek.

Ve sonra zaten orada olan tüm sporlar var

Dolu dolu canlı spor yayını sahnesinde, tartışmasız en büyük köpek, WatchESPN ve ESPN+ uygulamalar, ESPN ağlarında yayınlanan her şeyin yanı sıra erkek ve kadın üniversite sporlarını, NHL’yi ve birçok Avrupa futbol ligini (diğerlerinin yanı sıra İspanya ve Almanya) gösterir. ESPN+’yı yalnızca ESPN uygulamaları için bağımsız bir ücret karşılığında alabilir veya bir Disney+ paketine dahil edebilirsiniz.

Bir futbol hayranıysanız, muhtemelen en iyi liglerin çeşitli uygulamalara dağıldığını zaten biliyorsunuzdur: Paramount+ Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve İtalya Serie A’ya sahiptir; fubotv birkaç Avrupa ve Güney Amerika ligini taşır; ve NBC’ler tavuskuşu İngiltere Premier Ligi’ne sahiptir.

Diğer sporlar da uygulamalar arasında dağılmıştır. Örneğin beyzbol, üzerinde görülebilir. MLB.TV (Major League Baseball’un kendi hizmeti), AppleTV+ (Cuma geceleri), Peacock (Pazar sabahları) ve tabii ki yerel kablo ağları.

NBA’in ayrıca kendi abonelik hizmetleri vardır. NBA TV ve NBA Ligi GeçişiESPN+ ve çeşitli kablo ağlarında kullanıma sunulan oyunlara ek olarak.

Amazon’un sürekli gelişen canlı spor içeriği akışı dünyasında daha fazla bölge talep etme planlarına ilişkin rapor aşağıdaki gibidir: şirketin finansal performansının incelenmesi. Amazon’un yeni uygulamasıyla ilgili ayrıntılar henüz görülmese de, hayranların güvenebileceği bir şey, değerli canlı spor izleme arenasında devam eden rekabettir.

Teknory