Ancak küresel bir lansman alacak mı?

TL;DR Bir kutudan çıkarma videosu, vivo X Fold 2 katlanabilir telefonu gösterdi. Video, X90 Pro ile benzer bir kamera sistemine sahip daha ince bir katlanabilir öneriyor. Şirket ayrıca, küresel bir lansman için mevcut bir plan olmadığını da bize doğruladı. Vivo, X Fold ve X Fold Plus katlanabilir telefonlarını geçen yıl piyasaya sürerek Çin pazarına kitap […]

Ancak küresel bir lansman alacak mı?

TL;DR

  • Bir kutudan çıkarma videosu, vivo X Fold 2 katlanabilir telefonu gösterdi.
  • Video, X90 Pro ile benzer bir kamera sistemine sahip daha ince bir katlanabilir öneriyor.
  • Şirket ayrıca, küresel bir lansman için mevcut bir plan olmadığını da bize doğruladı.

Vivo, X Fold ve X Fold Plus katlanabilir telefonlarını geçen yıl piyasaya sürerek Çin pazarına kitap tarzı bir katlanabilirlik deneyimi getirdi. Şirket, vivo X Fold 2’nin yakında yolda olduğunu onayladı ve bir kutudan çıkarma videosu bize çok daha fazla ayrıntı verdi.

Çinli içerik yaratıcısı FlyPig bir gönderi paylaştı. kutudan çıkarma videosu Weibo’da (s/t: Gizmochina) ve vivo X Fold 2’yi tüm görkemiyle gösteriyor. Birincisi, bu model, menteşenin yanında dikey bir cam şerit dışında çoğunlukla deri olan bir kırmızı renk şemasına sahiptir. Aşağıdaki ilk ekran görüntüsüne göz atın.

Cihaz ayrıca diğer birçok büyük katlanabilir telefona kıyasla nispeten ince görünüyor, içerik oluşturucu ise ağırlığın geleneksel bir amiral gemisi telefona göre daha uygun olduğunu belirtti.

Aksi takdirde, kamera çıkıntısına daha yakından bakıldığında, ultra geniş açılı (16 mm), ana kamera ve 2x telefoto atıcı (47 mm) olmak üzere üç kamera ortaya çıkar. Önceki X Fold cihazları gibi uzun menzilli bir periskop kamera bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Burada vivo X90 Pro’da gördüğümüz gibi bir inçlik bir ana kamera görecek miyiz? Form faktörü verildiğinde şaşırırdık.

Diğer dikkate değer özellikler arasında iki adet 120Hz ekran, her ekranda bir ultrasonik ekran içi parmak izi sensörü (devasa 3D Sonic Max tarayıcı olmasa da), vivo’nun Flex Modu alması ve bir görev çubuğu bulunur.

Spesifik Snapdragon yonga seti, pil/şarj bilgisi, daha fazla kamera ayrıntısı ve fiyatlandırma gibi belirli ayrıntılar için önümüzdeki ay yapılacak lansman etkinliğine kadar beklememiz gerekecek. Ancak, vivo temsilcileri doğruladı Android Yetkilisi bunun bir Çin lansmanı olduğunu ve “şu andan itibaren” küresel bir lansman planı olmadığını söyledi.

Ancak küresel bir lansman alacak mı?

Teknory