Android Telefonunuz Neden Yeni Uygulamalar İndirmiyor ve Nasıl Düzeltilir?

İndirmeye çalıştığınız uygulama bozuksa veya bozuksa, sorun kendi başınıza çözemeyeceğiniz bir şeydir. İlgili uygulama geliştiricisine ulaşın ve bazı bakım sorunları yaşamaları durumunda rehberlik isteyin. Yalnızca belirli bir ülkede kullanılabilen bir uygulamayı da indirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Yurt dışındaysanız, Google Play ülkenizi değiştirmeniz gerekebilir. Bunu yalnızca bölgede uzun süre kalacağınız zaman yapın, çünkü yalnızca Play ülkelerini değiştir […]

Android Telefonunuz Neden Yeni Uygulamalar İndirmiyor ve Nasıl Düzeltilir?

İndirmeye çalıştığınız uygulama bozuksa veya bozuksa, sorun kendi başınıza çözemeyeceğiniz bir şeydir. İlgili uygulama geliştiricisine ulaşın ve bazı bakım sorunları yaşamaları durumunda rehberlik isteyin.

Yalnızca belirli bir ülkede kullanılabilen bir uygulamayı da indirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Yurt dışındaysanız, Google Play ülkenizi değiştirmeniz gerekebilir. Bunu yalnızca bölgede uzun süre kalacağınız zaman yapın, çünkü yalnızca Play ülkelerini değiştir yılda bir kez:

  1. Google Play Store uygulamasını başlatın ve sağ üstteki profil simgenize dokunun.
  2. Ayarlar’a gidin ve Genel açılır menüsünü genişletin.
  3. “Hesap ve cihaz tercihleri”ni seçin ve “Ülke ve profiller”e gidin.
  4. Bulunduğunuz ülkeyi seçin ve bir hesap ve ödeme yöntemi eklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

Bu işe yaramazsa, arızaya neden olan temel bir sorun olabilir. kaldırıp tekrar eklemeyi deneyebilirsin Google hesabı şu anda Android telefonunuzla ilişkilendirilmiştir, ancak bunu yapmak, cihazınızdan bazı bilgileri de kaldırabilir. Gerekli yedeklemeleri yaptıktan sonra şunu deneyin:

  1. Ayarlar uygulamasını başlatın.
  2. “Parolalar ve hesaplar” veya “Kullanıcılar ve hesaplar”a dokunun.
  3. Ana Google hesabınızı seçin.
  4. Üç nokta simgesine dokunun ve “Hesabı kaldır”ı seçin.
  5. İşlemi onaylayın.

Güvenlik amacıyla telefonunuzun şifresini girmeniz istenebilir. Hesap kaldırıldıktan sonra, “Kullanıcılar ve hesaplar” sayfasında “Hesap ekle”ye dokunun, Google’ı seçin ve ardından giriş bilgilerinizi sağlayın.

Her şey başarısız olduğunda, Android telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekebilir. Bunu yapmanın temelde cihazınızdaki verileri sileceğini unutmayın.

Teknory