Anket: Akıllı telefonunuz için bir güç bankanız var mı?

Ryan Haines / Android Otoritesi Günümüzün Android akıllı telefonları, beş veya altı yıl önceki cihazlardan çok daha büyük pillere sahiptir; 5.000 mAh piller, hem düşük kaliteli hem de amiral gemisi segmentlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha büyük piller, güç bankalarının ve taşınabilir şarj cihazlarının artık önemli olmadığı anlamına gelmez. Bu yüzden kaç kişinin gerçekte bir tane […]

Anket: Akıllı telefonunuz için bir güç bankanız var mı?

Ryan Haines / Android Otoritesi

Günümüzün Android akıllı telefonları, beş veya altı yıl önceki cihazlardan çok daha büyük pillere sahiptir; 5.000 mAh piller, hem düşük kaliteli hem de amiral gemisi segmentlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha büyük piller, güç bankalarının ve taşınabilir şarj cihazlarının artık önemli olmadığı anlamına gelmez. Bu yüzden kaç kişinin gerçekte bir tane olduğunu merak ediyoruz. Bugün öne çıkan anketimizin konusu bu, bu yüzden aşağıda bize bildirin.

Akıllı telefonunuz için bir güç bankanız var mı?

295 oy

Seyahat ederken veya sık sık elektrik kesintisi olan bir ülkede yaşıyorsanız, neden bir güç bankasına sahip olduğunuzu anlayabiliriz. Ayrıca, dışarı çıkıyorsanız ancak telefonunuzu yeterince şarj etmek için yeterli zamanınız yoksa (merhaba, Pixel ve iPhone kullanıcıları) yanınızda bulundurmanız iyi olur.

Ayrıca, bugünün telefonlarının tümü, daha fazla enerji tüketmeye yardımcı olacak bir tür pil tasarrufu modlarına sahiptir. Bu, bazı durumlarda bir güç bankasına sahip olma ihtiyacını azaltabilir.

Anket: Akıllı telefonunuz için bir güç bankanız var mı?

Teknory