Anket: Bu yıl yeni bir telefon almayı düşünüyor musunuz?

Ryan Haines / Android Otoritesi Akıllı telefon satışları tüm zamanların en düşük seviyesi. Geçen tatil sezonu bile insanları yeni telefon almaya zorlayamadı ve cep telefonu satışları söz konusu olduğunda işler bir süre daha düşük kalacak gibi görünüyor. Samsung, Galaxy S23 serisini yeni piyasaya sürdü ancak telefon satışlarının yılın ikinci yarısına kadar artmayacağını tahmin ediyor. Qualcomm […]

Anket: Bu yıl yeni bir telefon almayı düşünüyor musunuz?

Ryan Haines / Android Otoritesi

Akıllı telefon satışları tüm zamanların en düşük seviyesi. Geçen tatil sezonu bile insanları yeni telefon almaya zorlayamadı ve cep telefonu satışları söz konusu olduğunda işler bir süre daha düşük kalacak gibi görünüyor.

Samsung, Galaxy S23 serisini yeni piyasaya sürdü ancak telefon satışlarının yılın ikinci yarısına kadar artmayacağını tahmin ediyor. Qualcomm da düzenlediği Q1 2023 kazanç çağrısı dün ve “telefonlar arasında genişleyen talep zayıflığı” bekliyor. Yonga üreticisi, telefon üreticilerinin 2023’e kadar çok sayıda telefon göndermediğini, çünkü insanların yeni telefon almasını beklemediklerini söyledi.

Azalan telefon satışları, şu anda dünya ekonomisinin kötü durumuna bağlanabilir. Enflasyon yükseliyor, işler kısılıyor ve insanların teknoloji satın alımlarına ayıracak isteğe bağlı gelirleri yok.

Bu yıl yeni bir akıllı telefon mu satın alıyorsunuz?

2938 oy

Bu nedenle, mevcut akıllı telefonunuzu kullanmayı mı planladığınızı yoksa bu yıl yeni bir akıllı telefon mu alacağınızı sormak istedik. İyi fırsatlar elde etmek için tatil sezonunu mu bekliyorsunuz yoksa bu yılı ertelemeye mi karar verdiniz? Yukarıdaki anketimize katılın ve aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

Anket: Bu yıl yeni bir telefon almayı düşünüyor musunuz?

Teknory