Anne Hathaway, Sam Raimi’nin Spider-Man 4’ünde Marvel Filmindeki Kayıp Rolünü Anlatıyor

On yıldan fazla bir süre önce Sam Raimi’nin Spider-Man 4 filminde neredeyse Kara Kedi olan Anne Hathaway, şimdi kaybedilen Marvel fırsatı hakkında konuşuyor. Özet Anne Hathaway, Örümcek Adam 4’te Kara Kedi’yi oynama fırsatını kaçırdığını paylaşıyor ve kostümü giyme veya senaryonun tamamını okuma şansına hiç sahip olmadığını belirtiyor. Hathaway, yapımcıların filmin neden hurdaya çıkarıldığına dair daha […]

Anne Hathaway, Sam Raimi’nin Spider-Man 4’ünde Marvel Filmindeki Kayıp Rolünü Anlatıyor

On yıldan fazla bir süre önce Sam Raimi’nin Spider-Man 4 filminde neredeyse Kara Kedi olan Anne Hathaway, şimdi kaybedilen Marvel fırsatı hakkında konuşuyor.

Özet

  • Anne Hathaway, Örümcek Adam 4’te Kara Kedi’yi oynama fırsatını kaçırdığını paylaşıyor ve kostümü giyme veya senaryonun tamamını okuma şansına hiç sahip olmadığını belirtiyor.
  • Hathaway, yapımcıların filmin neden hurdaya çıkarıldığına dair daha ilginç bir hikayeye sahip olabileceklerini ve bunu açıklamanın onun görevi olmadığını öne sürüyor.
  • Örümcek Adam serisinin başarısını ve sürekli olarak yeniden keşfedildiğini kabul ediyor ve kaçırdığı rolün önemini abartmak istemediğini belirtiyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Anne Hathaway, Marvel karakteri Black Cat’i neredeyse canlandıracağını anlatıyor Örümcek Adam 4.

On yıldan fazla bir süre sonra Hathaway nihayet Raimi’nin filminde Kara Kedi’yi oynama fırsatının kaçırıldığını anlatıyor. Örümcek Adam 4. Yakın zamanda bir görünüm sırasında Mutlu Hüzünlü Şaşkın PodcastHathaway daha önce süreçte gerçekte ne kadar ileri gittiklerini açıkladı Örümcek Adam 4 hurdaya çıkarıldı ve şu paylaşım yapıldı:

Kostüm giymedim ve seçmelerden sonra bir senaryo okumadım. Rolü kaptım ve evet, sadece… Bence bu, eğer anlatmaya karar verirlerse benimkinden çok yapımcıların anlatacak hikayesi. Örümcek Adam evreni çok muazzam ve çok heyecan verici olmaya devam etti. Bu sadece kendini ve tüm bunları yeniden icat ediyor, bu yüzden gerekenden fazlasını yapmak istemem.

Kaynak: Mutlu Hüzünlü Şaşkın Podcast/Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory