Ant-Man 3 Görüntüsü, Scott ve Cassie’nin Kuantum Aleminde Sıkıştığını Gösteriyor

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan yeni bir görsel, Scott (Paul Rudd) ve kızı Cassie Lang’ı (Kathryn Newton) Kuantum Aleminde mahsur kalmış halde gösteriyor. dan yeni bir resim Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Scott ve Cassie Lang’in Kuantum Aleminde mahsur kaldığını gösteriyor. beri ilk görünüşünde Yenilmezler: Oyunsonuüçüncü Karınca adam film, Paul Rudd’dan Scott Lang’ın Hope […]

Ant-Man 3 Görüntüsü, Scott ve Cassie’nin Kuantum Aleminde Sıkıştığını Gösteriyor

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan yeni bir görsel, Scott (Paul Rudd) ve kızı Cassie Lang’ı (Kathryn Newton) Kuantum Aleminde mahsur kalmış halde gösteriyor.


dan yeni bir resim Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Scott ve Cassie Lang’in Kuantum Aleminde mahsur kaldığını gösteriyor. beri ilk görünüşünde Yenilmezler: Oyunsonuüçüncü Karınca adam film, Paul Rudd’dan Scott Lang’ın Hope van Dyne namı diğer the Wasp (Evangeline Lilly), ebeveynleri Hank Pym (Michael Douglas) ve Janet van Dyne (Michelle Pfeiffer) ve kızı Cassie ile birlikte Kuantum Diyarına çekildiğini gösteriyor. Karakter daha önce Abby Ryder Fortson tarafından bir çocuk olarak tasvir edilmişti. Karınca adam filmler, Emma Fuhrmann tarafından bir genç olarak Yenilmezler: Oyunsonuve şimdi Kathryn Newton tarafından oynanacak Büyük Küçük Yalanlar şöhret.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Şimdi, son bakış Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania nezaketen geldi Toplam film (aracılığıyla OyunlarRadar). Yeni görüntü, Scott ve Cassie’yi uğursuz bir şekilde uzaklara bakarken Kuantum Aleminde kapana kısılmış halde gösteriyor. Scott, Ant-Man kostümünü giyiyor ama Cassie’nin henüz kendine ait özel bir kostümü yok. Bu, bu görüntünün filmin başından itibaren olduğu anlamına gelebilir. yeni göz atın Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania aşağıdaki resim:

İlgili: Yeni Quantumania Fragmanından Sonra Karınca Adam Ölüm Teorileri Çok İkna Edici

Karınca Adam ve Yaban Arısı Quantumania Paul Rudd, Scott Lang rolünde Kathryn Newton, Cassie Lang rolünde


Ant-Man 3’te Kuantum Alemi Neden Bu Kadar Önemli?

Karınca Adam ve Cassie Kuantum Aleminde

tarafından ortaya çıkarıldığı gibi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Fragmanda Cassie, sinyalleri Kuantum Alemine gönderen gizemli bir cihaz yaratır. Cihaz tesadüfen babasını ve tüm Pym ailesini, Janet ve Scott’ın daha önce sıkışıp kaldığı alternatif boyuta çeker. Orada, Marvel Sinematik Evreninin bir sonraki Thanos seviyesindeki büyük kötüsü, kendisi de Kuantum Aleminde kapana kısılmış olan ve Scott’tan çıkmasına yardım etmesini isteyen Fatih Kang (Jonathan Majors) ile tanışırlar.

Adından da anlaşılacağı gibi, üçüncü Karınca adam film öncelikle Kuantum Aleminde geçecek ve çeşitli “karakterler, dünyalar, politika ve tarih,” yapımcı Stephen Broussard’a göre. Kang’ı tanıtarak, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania olaylarını kurmak sadece zorunlu olmayacak Yenilmezler: Kang Hanedanı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar; ana üssü olan Kuantum Diyarı’nın derinliklerine dalarak, bu muhtemelen Çoklu Evren Efsanesi boyunca defalarca tekrar ziyaret edilecek bir ortam olacaktır.

Kuantum Alemi, MCU’da daha önce birkaç kez görüldü, ancak üçüncüsü Karınca adam film esrarengiz boyutla ilgili bazı sırları açığa çıkarmalıdır. Fragman sırasında Janet, Hope’a kendisinden sırlar sakladığını, muhtemelen Kuantum Diyarı’ndaki 30 yıllık göreviyle ilgili olduğunu itiraf ediyor. Büyük bir kötü adamı tanıtarak ve hayati bir ortamı daha derinlemesine keşfederek, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania ne zaman MCU’nun geleceği için merkezi olacak sinemalarda prömiyer yapıyor.

Devamı: Yenilmezler ile Karşılaştırıldığında Fatih Kang Ne Kadar Güçlü?

Kaynak: Total film (üzerinden OyunlarRadar)

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory