Legacy’ Komplo Teorisi James Gunn’ın Baş Düşmanını Suçluyor

Fotoğraf: Matt Winkelmeyer/WireImage DCU’yu çevreleyen söylem o zamandan beri hiç bitmedi. James Gunn ve Peter Safran iktidara geldi ve biz şimdi galaksinin gardiyanları yönetmenin Logan Lerman’ın varlığından habersiz olduğu iddiası yeni bir komplo teorisine yol açtı. Her şey, Gunn’ın uzun süredir baş düşmanı olan Grace Randolph’un yaklaşan filmin oyuncu seçimi süreciyle ilgili bazı “içeriden bilgiler” […]

Legacy’ Komplo Teorisi James Gunn’ın Baş Düşmanını Suçluyor

Fotoğraf: Matt Winkelmeyer/WireImage

DCU’yu çevreleyen söylem o zamandan beri hiç bitmedi. James Gunn ve Peter Safran iktidara geldi ve biz şimdi galaksinin gardiyanları yönetmenin Logan Lerman’ın varlığından habersiz olduğu iddiası yeni bir komplo teorisine yol açtı.

Her şey, Gunn’ın uzun süredir baş düşmanı olan Grace Randolph’un yaklaşan filmin oyuncu seçimi süreciyle ilgili bazı “içeriden bilgiler” ile yeniden ortaya çıkmasıyla başladı. Süpermen: Miras, isimsiz bir aktörün rol için son görüşmelerde olduğunu önerecek kadar ileri gidiyor. İlk kez değil, eş-CEO spekülasyonu neredeyse anında çürüttü, ancak Fragmanın Ötesinde ev sahibi henüz yapılmadı.

Oradan, doğrudan Lerman’ı söz konusu yetenek olarak adlandırdı, bu da Gunn’ın kazara vahşi tepkisine yol açarak, yüksek profilli endüstri emektarının Hollywood balonunda var olan bir kişi olduğundan tamamen habersiz olduğunu ortaya çıkardı. Doğal olarak, tuhaf değiş tokuşun sosyal medyada kendine bir hayat bulması uzun sürmedi.

Gunn gerçekten Lerman’ı Clark Kent olarak seçmeyi planlamış olsaydı, süper kahraman sineması tarihindeki en karanlık ve komik gelişmelerden biri olurdu. Süpermen: Mirassadece uzun süredir internet düşmanına yapıştırmak amacıyla fırsatı son saniyede çekip almak için.

Elbette kimse böyle bir şeyi kabul etmezdi, ancak Gunn’ın hayranlara DCU ile ilgili herhangi bir konuda asla yalan söylemeyeceğine dair sözünü verdiğinde, Percy Jackson şap tam Star-Lord “KİM???” tedavi, Randolph’un tarafında her şeyin sadece sıcak hava olduğunu ima ediyor.

Teknory