Dragon Age: Absolution — Çıkış tarihi, fragman, hikaye ve daha fazlası

Lawrence Scotti ❘ Yayınlanan: 2022-11-10T20:06:30 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-10T20:06:42 Dragon Age: Absolution, BioWare ve Netflix’ten yeni bir animasyon şovu. Şimdiye kadar yaklaşan gösteri hakkında bildiğimiz her şey. BioWare’in hit RPG serisi Dragon Age’in büyük bir geri dönüş yapması planlanıyor ve serinin hayranları çok heyecanlı. Seri, 2014’ün Dragon Age Inquisition’ından bu yana uykudaydı, ancak şimdi, BioWare’in aksiyon […]

Dragon Age: Absolution — Çıkış tarihi, fragman, hikaye ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-10T20:06:30

Güncellenmiş: 2022-11-10T20:06:42

Dragon Age: Absolution, BioWare ve Netflix’ten yeni bir animasyon şovu. Şimdiye kadar yaklaşan gösteri hakkında bildiğimiz her şey.

BioWare’in hit RPG serisi Dragon Age’in büyük bir geri dönüş yapması planlanıyor ve serinin hayranları çok heyecanlı.

Seri, 2014’ün Dragon Age Inquisition’ından bu yana uykudaydı, ancak şimdi, BioWare’in aksiyon RPG’sini tekrar gündeme getirmek istediği için, Dreadwolf ile yeni bir oyun, animasyon gösterisi Absolution ile birlikte ortaya çıktı.

Dragon Age: Absolution hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Dragon Age: Absolution’ın çıkış tarihi ne zaman?

Dragon Age: Absolution, Netflix’te yayınlanacak. 9 Aralık. Dizi, Justice League Dark: Apokolips War dizisinin yazarı Mairghread Scott tarafından yazıldı.

Dragon Age: Absolution için bir fragman var mı?

İlk tanıtım videosu Gösteri için 10 Kasım’da yayınlandı. Fragman, anime benzeri sanat stilinin yanı sıra gösterinin karakterleri ve konusu için önemli detayları ortaya çıkardı.

Netflix, diziyi “yetişkin animasyonu” olarak tanımlıyor ve Dragon Age evrenine dayanan olgun bir hikaye anlatacak.

Bu gösteri, BioWare’in özelliklerine dayalı bir yan ürün dükkânı ürettiği ilk sefer değil. Geçmişte şirket, Mass Effect: Paragon Lost, Dragon Age: Dawn of the Seeker ve oyunları beyaz perdeye taşıyan birkaç tane daha yayınladı.

Absolution hikayesi hakkında ne biliyoruz?

Absolution, gizemli bir şekilde gizlenmiş bir büyücüden bir eser çalmak için bir araya gelen hırsızlar, büyücüler ve savaşçılardan oluşan bir paçavra ekibini takip ediyor.

ne kadar olduğu belli değil affı Dreadwolf ile bağları. Ancak, halka açık hale gelen, Kimberly Brooks, Matt Mercer ve Ashly Burch gibi bazı büyük isimleri içeren gösterinin seslendirme sanatçıları.

Burch, “kabarcıklı” bir qunari büyücüsü olan Qwydion’u, Mercer “kıdemli bir özgürlük savaşçısı” olan Fairbanks’i seslendiriyor ve Brooks, pragmatik bir elf paralı askeri olan ana karakter Miriam’ı seslendiriyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow