Apex Legends Sezon 18 çıkış tarihi ve sizi neler bekliyor?

Apex Efsaneleri 18. Sezon, Diriliş olarak adlandırılır ve ana güncellemesi, Revenant’ın tamamen yeniden çalışmasını içerir. Hatta öyle bir değişim geçirdi ki, aslında bu sezonun yeni Efsanesi o. Şimdiye kadar açıklananlara göre, Sezon 18 öncelikle Sıralamalı moddaki değişikliklere odaklanıyor. Ayrıca, oyuncuları haritanın dört bir yanından ışınlama yeteneğini azaltmayı amaçlayan Charge Rifle’da bir elden geçirme yapıldı. Artık […]

Apex Efsaneleri 18. Sezon, Diriliş olarak adlandırılır ve ana güncellemesi, Revenant’ın tamamen yeniden çalışmasını içerir. Hatta öyle bir değişim geçirdi ki, aslında bu sezonun yeni Efsanesi o.

Şimdiye kadar açıklananlara göre, Sezon 18 öncelikle Sıralamalı moddaki değişikliklere odaklanıyor. Ayrıca, oyuncuları haritanın dört bir yanından ışınlama yeteneğini azaltmayı amaçlayan Charge Rifle’da bir elden geçirme yapıldı. Artık Apex Legends Resurrection’da neler olacağını bildiğimize göre, yeni sezonun ne zaman çıkacağına hazırlanmaya başlayabiliriz.

Burada, etrafındaki tüm bilgileri bir araya getiriyoruz. Apex Efsaneleri 18. Sezon çıkış tarihi ve bizi neler bekleyeceğine dair bazı ayrıntılar. Ayrıca Sıralamalı Mod’a gelen değişiklikler, Şarj Tüfeğinin nasıl değiştirildiği ve yeni Revenant’a bir bakış hakkında derinlemesine incelemeler sağlayacağız. Muhtemelen, Resurrection hakkında daha fazla ayrıntı lansmana yaklaştıkça verilecek, bu nedenle daha fazlasını duyduğumuzda bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Apex Legends Sezon 18 çıkış tarihi

Apex Efsaneleri

(İmaj kredisi: Respawn Entertainment)

Apex Legends Sezon 18, 8 Ağustos 2023’te başlayacak. Genel olarak, bu tür güncellemeler genellikle 10:00 PT civarında gelir. Bu sıralarda büyük bir güncelleme indirmeyi bekleyin, bu nedenle önceden bir miktar depolama alanı boşaltmak mantıklı bir fikir olabilir. Zamanlamalar değişirse, bu bölümü mutlaka güncelleyeceğiz.

Apex Legends 18. Sezon fragmanı

Apex Legends Resurrection’ın fragmanı yayınlandı. Çok daha karanlık ve daha kötü bir tarza sahip olan yeni ve geliştirilmiş Revenant Legend’e odaklanıyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Apex Legends Sezon 18’e neler ekleniyor?

İşte Apex Legends Sezon 18’de eklenenlere genel bir bakış:

  • Revenant Yeniden Doğmuş – Revenant, yeni yetenekler ve yeni bir Ulti ile tam bir elden geçirildi.
  • Charge Rifle güncellemesi – Şarj Tüfeği önemli ölçüde değiştirildi. Artık kurşun damlası var ve vurulması için her atışta doldurulması gerekiyor.
  • Dereceli değişiklikler – Dereceli mod bu sezon güncelleniyor. Yüzükler artık daha fazla oyun ortası dövüşü teşvik ediyor, dalış yolları kaldırıldı ve Ladder Point ödülleri ayarlandı
  • Kırık Ay Karışık Listesi – belirli Broken Moon POI’lerinde Gun Run ve Team Deathmatch oynayın
  • Diriliş Savaş Bileti ve Dereceli’nin yeni sezonu

Apex Legends Revenant Reborn güncellemeleri

Apex Legends 15. Sezonun yeni haritası Broken Moon

(İmaj kredisi: Yeniden doğma)

Sezon 18’deki ana değişiklik, Revenant için tam bir yeniden çalışma şeklinde geliyor. Yeni, çok daha koyu bir tasarıma ve yeteneklerinde birkaç ince ayar ve güncellemeye sahip. Duvar tırmanışı, ona daha fazla yatay hareket sağlamak için iyileştirildi ve düşüşten sonra duvarlara daha fazla yapışıyor. Revenant artık sağlığı düşük olan yakındaki düşmanları da görebilir ve sağlığı düşerse, ekibi için düşman konumunu işaretler.

Shadow Pounce, kendisi ve avı arasındaki boşluğu kapatmasına izin veren güçlü bir ileri sıçramayı serbest bırakan yeni bir yetenektir. Genel olarak, Revenant daha agresif hale getirildi ve düşmanları duvarlardan düşmeden daha fazla itebilir.

Revenant’ın etrafında doğrudan gelen hasardan koruyan bir gölge örtüsü oluşturan güçlü bir yetenek olan Forged Shadows Ultimate eklendi. Örtü, Revenant’ın üst vuruş vücut kutusunu artırır, ancak kırılmadan önce hasarı emer ve yavaşça yeniden dolmaya başlar. Revenant bundan sonra bir oyuncuyu devirebilirse, gölgeler hemen yeniden yüklenir.

Apex Legends Charge Rifle güncellemesi

Charge Rifle, bir süredir Apex Legends’ta bir sorun oldu, bu yüzden bu sezon ince ayar yapılıyor. Respawn, hitscan’i kaldırdı ve onu mermi düşüşü yaşayan mermi tabanlı bir silah haline getirdi. Ateşleme düğmesine bastığınızda ateşleme mekanizması artık mermisini serbest bırakmıyor. Aslında basılı tutarak şarj etmeniz gerekir. Bunu erken bırakırsanız, şarj duracaktır. Charge Rifle’a şarjörler de eklendi ve atış başına cephane tüketimi bire düşürüldü. Artık hedef ne kadar uzaktaysa o kadar fazla hasar veriyor, bu da onu hala oyundaki en iyi keskin nişancı yapıyor.

Daha fazla gör

Apex Legends Sezon 18 Sıralamalı değişiklikler

Son olarak Dereceli oyundaki değişikliklere bir göz atalım. Dereceli değişikliklerin tamamı için bu blog gönderisine göz atabilirsiniz. İşte en üst düzey güncellemeler:

  • Aşırı Cömert Merdiven Puanları (LP): Arsenal’in LP ayarının cömert olması amaçlandı, ancak bu kadar cömert değil. Mevcut ayarı, Dereceli sisteminin geri kalanında bir dizi ardışık soruna neden oluyor. 18. Sezon için verilen LP ve bonusların miktarını sıkılaştırıyoruz.
  • Hatalar: Onlardan nefret etmeyi seviyoruz. Ayarlama sorununa katkıda bulunuyorlar ve yaklaşan düzeltmelerimiz konusunda kendimize güveniyoruz.
  • Gelecekteki Değişiklikler: 18. Sezon, Dereceli ayarını ve istikrarı iyileştirmeye odaklanacak. Derin bir nefes alacağız ve daha sıkı ve daha rekabetçi bir Dereceli sistemine hazırlanmak için gereken zamanı ayıracağız.
  • Dalış rotaları kaldırılıyor: Diamond Masters ve Predator için çerçeveler eklenecek
  • oyun ortasında çatışmaları teşvik etmek için halka değişiklikleri

Apex Legends Sezon 18 (Diriliş) hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Atış oyunları hakkında daha fazla bilgi için, en iyiler sıralamamıza göz atmayı unutmayın. en iyi fps oyunları şu anda oynayabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow