Apple, iPhone Ultra üzerinde çalışıyor olabilir

Apple’ın şirketin en güçlü telefonu olan iPhone 14 Pro Max, 1.099 dolardan başlayan fiyatlarla şimdiden oldukça pahalı. Ancak Apple, muhtemelen iPhone Ultra olarak adlandırılan daha da pahalı bir telefonu gelecek yıl piyasaya sürmeyi düşünüyor. Bu, kendi gazetesinde cihaz hakkında yazan Bloomberg’den Mark Gurman’a göre. “Açık”(Yeni bir pencerede açılır) haber bülteni. AYRICA BAKINIZ: iPhone sahipleri için […]

Apple, iPhone Ultra üzerinde çalışıyor olabilir

Apple’ın şirketin en güçlü telefonu olan iPhone 14 Pro Max, 1.099 dolardan başlayan fiyatlarla şimdiden oldukça pahalı. Ancak Apple, muhtemelen iPhone Ultra olarak adlandırılan daha da pahalı bir telefonu gelecek yıl piyasaya sürmeyi düşünüyor.

Bu, kendi gazetesinde cihaz hakkında yazan Bloomberg’den Mark Gurman’a göre. “Açık”(Yeni bir pencerede açılır) haber bülteni.

AYRICA BAKINIZ:

iPhone sahipleri için en iyi kulaklıklar: (AirPods) kutusunun dışında düşünün

Gürman, Apple’ın iPhone Ultra’yı kendi içinde tartıştığını ve 2024’te gelebileceğini iddia ediyor. Yaklaşan telefon hakkında somut bir ayrıntı vermiyor, ancak daha güçlü bir kamera ve çipin yanı sıra daha büyük bir ekrana sahip olabileceğini söylüyor. iPhone Pro Maks. İPhone Ultra, şarj bağlantı noktasına sahip olmamak (kablosuz bağlantıya güvenmek ve tek başına şarj etmek) gibi biraz daha abartılı özelliklere de sahip olabilir.

Apple’ın piyasaya çıkacak ürünlerle ilgili dahili tartışmaları, bu ürünlerin bir gün gün ışığına çıkacağının garantisi değildir. Ancak şirketin ultra üst düzey bir ürün serisini düşündüğüne dair göstergeler var. Muhtemelen aralarında en güçlüsü, daha büyük bir ekranı ve çeşitli ek özelliklerin yanı sıra 799 $ gibi daha yüksek bir başlangıç ​​fiyatıyla diğer Watch kategorilerinin üzerinde oturan Apple Watch Ultra’nın varlığıdır. Şirket ayrıca Pro modellerine daha belirgin özellikler ekleyerek onları “normal” iPhone’lardan ayırdı – en önemlisi, yalnızca yeni Pro modellerinde Dynamic Island bulunuyor.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

IOS 16’da Yeni Duvar Kağıdı Seçiciyi Nasıl Kullanırım?


Gürman’ın raporu, Apple’ın son kazanç görüşmesinde iPhone fiyatlandırması konusunu tartışan Apple CEO’su Tim Cook’un sözlerini takip ediyor. Görüşme sırasında Cook, müşterilerin hayatlarının “ayrılmaz” hale geldiğini düşündüğü üst düzey bir iPhone için daha fazla harcamaya ikna edilebileceğini söyledi.

Cook, “İnsanların bu kategoride karşılayabileceklerinin en iyisini elde etmek için gerçekten esnemeye istekli olduklarını düşünüyorum” dedi.

Teknory