Apple Kart, Pay ve Cüzdan çalışmıyor mu? Yalnız değilsin (Güncelleme: Çözüldü)

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Bazı kullanıcılar Apple’ın finansal hizmetleriyle ilgili sorunlar yaşıyordu. Apple, kesintinin Apple Pay, Kart, Nakit ve Cüzdan’ı etkilediğini doğruladı. Şu anda kesinti giderildi. Güncelleme, 20 Aralık 2023 (11:20 ET): Apple’ın Sistem Durumu sayfasında artık Apple Kart, Nakit, Ödeme ve Cüzdan ile ilgili sorunların çözüldüğü belirtiliyor. Orijinal makale, 20 Aralık 2023 […]

Apple Kart, Pay ve Cüzdan çalışmıyor mu?  Yalnız değilsin (Güncelleme: Çözüldü)

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bazı kullanıcılar Apple’ın finansal hizmetleriyle ilgili sorunlar yaşıyordu.
  • Apple, kesintinin Apple Pay, Kart, Nakit ve Cüzdan’ı etkilediğini doğruladı.
  • Şu anda kesinti giderildi.

Güncelleme, 20 Aralık 2023 (11:20 ET): Apple’ın Sistem Durumu sayfasında artık Apple Kart, Nakit, Ödeme ve Cüzdan ile ilgili sorunların çözüldüğü belirtiliyor.


Orijinal makale, 20 Aralık 2023 (10:35 ET): Bugün Apple’ın finansal hizmetlerinden birini (Apple Cash veya Apple Card gibi) kullanmayı denediyseniz bazı sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Eğer kullandıysanız bu hizmetleri kullanamayan tek kişi siz değilsiniz.

Bazı kullanıcılar bu sabahın erken saatlerinde Apple’ın finansal hizmetleriyle ilgili sorunları bildirmeye başladı. teknoloji devi o zamandan beri bazı kullanıcıları etkileyen bir kesinti olduğunu doğruladı ve sorunu araştırdığını söyledi.

Şirketin üzerinde Sistem Durumu sayfasıKesintinin Apple’ın tüm finansal hizmetlerini etkilediği görülüyor. Bu, Apple Card, Apple Cash, Apple Wallet ve Apple Pay’in şu anda kapalı olduğu anlamına geliyor.

Durum sayfasına göre kesintinin sabah 5.15 civarında fark edildiği görülüyor. Kesintinin nedeni bilinmiyor ve Apple’ın bu hizmetlerin ne zaman tekrar devreye gireceğini beklediğine dair de bir tahmin yok.

Bizi izlemeye devam edin Android Otoritesibu makaleyi geldikçe daha fazla bilgiyle güncelleyeceğiz.

Apple Kart, Pay ve Cüzdan çalışmıyor mu? Yalnız değilsin (Güncelleme: Çözüldü)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow