Apple Pay: Sonunda bu popüler ev geliştirme mağazasında kullanabilirsiniz

Lowe sonunda Apple Pay kervanına katıldı. Buna göre MacSöylentilerev dekorasyon mağazası müşterilerin web sitesi ve uygulaması aracılığıyla Apple Pay’i kullanmasına izin verdi, ancak Lowe’un müşterileri ilk kez perakende mağazalarında temassız ödeme özelliğini kullanabiliyor. Lowe sonunda Apple Pay’i destekliyor Reddit doldu Lowe’un Apple Pay desteğinin olmamasıyla ilgili şikayetler. Bir iş parçacığında, Redditçi Lowe’s’un Apple Pay’i kabul […]

Apple Pay: Sonunda bu popüler ev geliştirme mağazasında kullanabilirsiniz

Lowe sonunda Apple Pay kervanına katıldı.

Buna göre MacSöylentilerev dekorasyon mağazası müşterilerin web sitesi ve uygulaması aracılığıyla Apple Pay’i kullanmasına izin verdi, ancak Lowe’un müşterileri ilk kez perakende mağazalarında temassız ödeme özelliğini kullanabiliyor.

Lowe sonunda Apple Pay’i destekliyor

Reddit doldu Lowe’un Apple Pay desteğinin olmamasıyla ilgili şikayetler. Bir iş parçacığında, Redditçi Lowe’s’un Apple Pay’i kabul etmede geciktiğini, çünkü “kart makinelerinin yükseltilmesi gerekeceğini” iddia etti ve bunun perakendeciye birim başına 400 dolar geri getireceğini ekledi.


Kredi bilgileri: DenPhotos/Shutterstock

Ancak Reddit kullanıcıları bu bahaneyi bir kenara bıraktı. “Ortalama bir Lowe’s mağazasının satışlarda 400 dolardan çok daha fazlasını kaybettiğini garanti ederim Her gün cüzdanı üzerinde olmayan insanlardan” İlgiliMetaKullanıcı Adı söz konusu.

“Evet! Bugün bir araba dolusu eşyam vardı.” Yosun Yiyen “Tapu ödemesini kullanmaya gittim.. ellerinde yoktu. Bu yüzden büyük bir satışı kaybettiler.”

Artık yumruklarını sallamalarına gerek yok. Ev dekorasyonu mağazası artık Apple Pay’i kabul ediyor. MacRumors’a göre Apple Pay desteği 20 Aralık’ta, yani tam tatil zamanında sunulmaya başladı.

İlginç bir şekilde Lowe’s, faaliyet gösteren tek popüler mega mağaza değil sanssız Apple Pay. Walmart ayrıca Apple Pay’i desteklemiyor. Ancak Walmart Pay adında kendi mobil ödeme yöntemine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle yakın zamanda Walmart’ta Apple Pay’in kabulü için nefesimi tutmazdım.

Teknory