Apple, Pixel Tablet’e rakip olacak bir akıllı ekran üzerinde çalışıyor olabilir: Rapor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Apple’ın, manyetik bağlantı elemanları kullanılarak duvarlara veya başka şeylere monte edilebilen iPad tabanlı bir akıllı ekran üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Cihazın bir iPad’den daha küçük ve daha ucuz olması bekleniyor. İddia edilen Apple akıllı ekranı, duvarlara veya başka bir yere monte etmek için manyetik bir montaj sistemi kullanacak. Cihazın Nest […]

Apple, Pixel Tablet’e rakip olacak bir akıllı ekran üzerinde çalışıyor olabilir: Rapor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Apple’ın, manyetik bağlantı elemanları kullanılarak duvarlara veya başka şeylere monte edilebilen iPad tabanlı bir akıllı ekran üzerinde çalıştığı bildiriliyor.
  • Cihazın bir iPad’den daha küçük ve daha ucuz olması bekleniyor.

İddia edilen Apple akıllı ekranı, duvarlara veya başka bir yere monte etmek için manyetik bir montaj sistemi kullanacak. Cihazın Nest Hub veya Echo Show gibileriyle rekabet edebilmek için bir hoparlöre mi yoksa şarj istasyonuna mı yoksa ikisinin bir karışımına mı bağlanacağı belli değil.

Rapor, cihazın esas olarak FaceTime aramaları ve diğer akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için tasarlandığını söylemeye devam ediyor. Apple’ın en yeni HomePod’u gibi Matter etkin olabilir gibi görünüyor.

Aynı zamanda, Google’ın aynı zamanda bir evde kalma cihazı olması amaçlanan yakında çıkacak olan Pixel Tablet’ine çok benziyor. Kaynaklar, Gurman’a Apple’da daha büyük akıllı ekranlar hakkında da konuşulduğunu söyledi. Bununla birlikte, şirketin gelecek yılın başlarına veya daha sonrasına kadar herhangi birini piyasaya sürmesi beklenmiyor.

Gurman’a göre, bir Apple TV yenilemesi de kartlarda olabilir. Yeni akış kutusu, daha hızlı bir işlemciyle 2024’ün ilk yarısında gelebilir.

Apple, Pixel Tablet’e rakip olacak bir akıllı ekran üzerinde çalışıyor olabilir: Rapor

Teknory