Korece Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Netflix’teki ekstra içeriğe erişmek için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Herkes Güney Koreli Netflix’e erişmek istiyor, ancak herkes bu popüler kitaplığın engelini nasıl kaldıracağını bilmiyor. Süreç aslında gerçekten basittir. Bir VPN yardımıyla […]

Korece Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Netflix’teki ekstra içeriğe erişmek için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Herkes Güney Koreli Netflix’e erişmek istiyor, ancak herkes bu popüler kitaplığın engelini nasıl kaldıracağını bilmiyor. Süreç aslında gerçekten basittir.

Bir VPN yardımıyla dünyanın herhangi bir yerinden Güney Kore Netflix’inin engelini kaldırın ve izleyin.

Güney Koreli Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır

Güney Kore Netflix, 109 Oscar ödüllü filmin yanı sıra çok çeşitli popüler Kore dizileri sunar. en yüksek sayı Netflix’in küresel kitaplıklarından herhangi biri tarafından sunulan Emmy ödüllü kitapların sayısı. Güney Kore Netflix’ine ülke dışından erişmeye çalışırsanız maalesef engelleneceksiniz. Bu ablukayı aşmanın tek yolu akış dostu bir VPN kullanmaktır.

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi Güney Kore’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem, Netflix’i ülkeden bağlandığınızı düşünmesi için kandırır, bu da normalde konuma kilitlenmiş olan tüm içeriği izleyebileceğiniz anlamına gelir. Sadece birkaç tıklamayla Güney Kore Netflix engellemesini kaldırabilirsiniz:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Güney Kore’deki bir sunucuya bağlanın

  4. Netflix’te oturum açın

  5. Güney Kore Netflix’ini dünyanın her yerinden izleyin

ExpressVPN akış söz konusu olduğunda yenmek zor. Bu yüksek hızlı hizmet, güçlü düzeylerde şifreleme, faydalı canlı destek ve aynı anda beş bağlantı sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle akış sırasında verileriniz her zaman güvendedir.

Güney Kore Netflix’ini ücretsiz izleyebilir misiniz?

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar.

ExpressVPN ücretsiz değildir, ancak cömert bir para iade garantisi sunar. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £’a satılıyor ve ekstra üç aylık ücretsiz kapsam ile liste fiyatından %49 tasarruf sağlıyorsunuz. Bu indirimli plana bir yıllık ücretsiz Backblaze bulut yedeklemesi ve 30 günlük para iade garantisi dahildir.

Para iade garantisini kullanarak Güney Kore Netflix’in kilidini açabilir ve daha sonraki bir tarihte yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak listenizdeki her şeyi paranızı taahhüt etmeden izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

ExpressVPN ile Güney Kore Netflix’ini ücretsiz izleyin.

Teknory