Apple Watch Series 9 ve Ultra 2’de tükenmeden önce 70$ tasarruf edin!

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Bir perakendeci, stoklarının neredeyse tükendiğini söyleyerek sizi satın almaya ikna etmeye çalıştığında, genellikle çok geçmeden daha fazla stokun ortaya çıkacağını bilirsiniz. ABD’deyseniz bu, Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 için geçerli değildir. Her iki akıllı saat modelinde de satışların durdurulmasıyla ilgili bugünün şok edici haberi, ABD’de satın alınabilecek […]

Apple Watch Series 9 ve Ultra 2’de tükenmeden önce 70$ tasarruf edin!

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Bir perakendeci, stoklarının neredeyse tükendiğini söyleyerek sizi satın almaya ikna etmeye çalıştığında, genellikle çok geçmeden daha fazla stokun ortaya çıkacağını bilirsiniz. ABD’deyseniz bu, Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 için geçerli değildir. Her iki akıllı saat modelinde de satışların durdurulmasıyla ilgili bugünün şok edici haberi, ABD’de satın alınabilecek çok sınırlı bir arzın kaldığı anlamına geliyor ve bir daha ne zaman bu şansı yakalayacağınıza dair hiçbir bilgi yok.

Apple hayranları için bu kötü haberin tek olumlu yanı, Amazon’un her iki modeli de stokta bulundurması değil, aynı zamanda her iki giyilebilir cihazın da perakende fiyatından şu anda 70 $ tasarruf edebilmenizdir.

Apple Watch Series 9’un GPS modeli birkaç renk seçeneğinde 399 dolardan 329 dolara düştü. Bu, cihazda takip ettiğimiz en iyi fiyattan çok uzakta değil. Benzer şekilde, sayfadaki Amazon kuponunu kestiğinizde üst düzey Apple Watch Ultra 2, 799 dolardan 729 dolara düşüyor. Her ikisi de Noel’e zamanında ulaşamayacak, ancak bir sonraki satın alma şansını yakalamanız aylar alabilir.

Bu Apple saatlerinin stokları tükendiğinde gerçekten tükenecek. ABD’deki son alıcılar arasında yer almak için yukarıdaki widget’lara tıklayın.

Apple Watch Series 9 ve Ultra 2’de tükenmeden önce 70$ tasarruf edin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow