MacBook Air’de 250$ indirimle şık bir şekilde okula dönün

Şimdi bakma, ama yeni okul yılı hemen köşede. Ve muhtemelen yeni ve parlak bir dizüstü bilgisayar istediğinize göre, sizin için harika bir teklifimiz var: Amazon, M1 MacBook Air’i 750$’a satıyor, 249$’lık büyük bir tasarruf ve şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyatla eşleşiyor. Bu MacBook Air 2020’den ve yedi GPU çekirdeğine sahip bir M1 işlemciye sahip, […]

MacBook Air’de 250$ indirimle şık bir şekilde okula dönün

Şimdi bakma, ama yeni okul yılı hemen köşede. Ve muhtemelen yeni ve parlak bir dizüstü bilgisayar istediğinize göre, sizin için harika bir teklifimiz var: Amazon, M1 MacBook Air’i 750$’a satıyor, 249$’lık büyük bir tasarruf ve şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyatla eşleşiyor.

Bu MacBook Air 2020’den ve yedi GPU çekirdeğine sahip bir M1 işlemciye sahip, ancak yine de çalışkan bir öğrencinin elinden gelen her şey için inanılmaz bir performans sergiliyor. Çarpıcı bir 13,2 inç retina ekran ve Magic Keyboard, bir çift Thunderbolt bağlantı noktası, 256 GB depolama alanı ve muazzam pil ömrü etrafında oluşturulmuş muhteşem bir tasarıma sahip olacaksınız. Ve yerleşik Apple silikon ile sonbaharda macOS Sonoma için fazlasıyla hazır.

Bu nedenle, okulun başlaması konusunda stresliyseniz, bu inanılmaz fırsatı yakalayın ve listenizdeki en büyük öğelerden birini işaretleyin.

MacBook Air’de 250$ indirimle şık bir şekilde okula dönün

Teknory