Apple’ın Kara Cuma anlaşmaları neden bu yıl her zamankinden daha iyi?

Bu hafta kaçırdığınız tüm Apple haberlerini kullanışlı bir lokmalık özet halinde içeren hafta sonu Apple Kahvaltısı sütunumuza hoş geldiniz. Sabahları bir fincan kahve veya çayın yanına çok yakıştığını düşündüğümüz için ona Elmalı Kahvaltı diyoruz ama öğle veya akşam yemeklerinde de okumak isterseniz harika. Başa çıkmak Apple’ın Kara Cuma için sunduğu “teklifler” standardı ile aynı ürünler […]

Apple’ın Kara Cuma anlaşmaları neden bu yıl her zamankinden daha iyi?

Bu hafta kaçırdığınız tüm Apple haberlerini kullanışlı bir lokmalık özet halinde içeren hafta sonu Apple Kahvaltısı sütunumuza hoş geldiniz. Sabahları bir fincan kahve veya çayın yanına çok yakıştığını düşündüğümüz için ona Elmalı Kahvaltı diyoruz ama öğle veya akşam yemeklerinde de okumak isterseniz harika.

Başa çıkmak

Apple’ın Kara Cuma için sunduğu “teklifler” standardı ile aynı ürünler için üçüncü taraf perakendecilerin sunduğu fırsatlar arasında her zaman keskin bir tezat vardır. Ancak dünkü fırsatlarla boğuştuktan sonra, aradaki farkın özellikle bu yıl çok büyük olduğunu söyleyebilirim.

Apple tarafında, ekonomik sıkıntı ve belirli bir Macworld köşe yazarının ricaları, şirketi ürünlerinde indirim yapmaya ikna etmek için yeterli değildi. Bunun yerine, her zamanki gibi, hediye kartları veriyor (bir alışverişte harcanmak üzere). ikinci öğe) seçili satın alımlarla birlikte ve birkaç ürün şaşırtıcı bir şekilde hariç tutuldu. (Birden fazla Apple cihazı almayı planlıyorsanız, bunun bazı ürünler için yine de en iyi seçenek olabileceğini unutmayın. Teklifler için Apple’ın web sitesine bakın ve matematiği dikkatli bir şekilde yapın.)

Bu arada, yalnızca Apple ürünlerini satan yüzlerce şirket, çantadan bazı mükemmel fırsatlar çıkarmayı başardı. Costco, 13 inç M1 MacBook Pro’yu 900 dolara satıyor (bu, orijinal MSRP’den 400 dolar ve Costco’nun normal fiyatından 300 dolar) ve hızlı hareket ederseniz hala şimdi olabilir. Şu anda tükenirken, Amazon geçen yılki Apple TV 4K’da 99 dolar, Walmart ise birinci nesil Apple Watch SE’de 130 doları sildi. Ve özellikle Mac satışları için iyi bir yıl: KRCS, Birleşik Krallık’taki anlaşma yelpazesiyle tüm gelenleri ezdi ve Amazon ve diğerleri, M1 Air’de 200 $ ve M1 Pro MacBook Pro’larda 500 $ indirim yaptı. Ve her AirPods modeli, hatta iki aydır neredeyse raflarda olmayan en yeni AirPods Pro bile indirimde.

Elbette, Apple anlaşmalarının neden önceki yıllara göre her yönden daha iyi olduğunu bilmek zor, ancak olası nedenler olarak bazı faktörlere bakabiliriz. Biri, yoğun dijital trafiğin olduğu zamanlarda pek çok işletmenin benimsediği tepkisel yaklaşımdır: yalnızca birkaç satıcının fiyatlarını düşürmesi yeterlidir ve diğerleri onları geçmeye ve bu önemli fiyat karşılaştırma widget’larında en üst sırayı almaya çalışır. Bir diğeri, 2021’e kıyasla tedarik zinciri sağlığındaki iyileşme ve indirimsiz satışları artırmak için son Mac ve iPad güncellemelerinin görece eksikliği. Belki birkaç işletme, enflasyonun ve artan yaşam maliyetlerinin, önemli indirimlerle teşvik edilmedikçe müşterileri satın alma yapmaktan caydıracağını hesapladı. Apple’ın sattığı neredeyse her şeyde tüm zamanların en düşük fiyatlarına yol açan mükemmel bir faktör fırtınası gibi bir şey.

Ve iyi haber şu ki, indirim sezonu henüz bitmedi. Satışlar güçlü olmaya devam ediyor ve Siber Pazartesi (28 Kasım) ve sonrasında da devam edecek. Ve en iyi Apple fırsatlarına yönelik kılavuzumuzu inceleyerek en kaçırılmayacak tekliflere göz atabilirsiniz.

Popüler: Haftanın en çok okunan hikayeleri

bu Kara Cuma indirim sezonu, bir Mac satın almak için gerçekten çok iyi bir zamandır.

Ve birlikte mükemmel zamanlamaher bütçeye uygun en iyi 5 Black Friday MacBook fırsatını bulduk.

Jason Snell neden minnettar olduğunu açıklıyor Evrensel Kontrol Mac ve iPad’de.

Apple atlattı Tesla büyüklüğünde mermi bu tavsiyeyi göz ardı ederek.

bulamıyorum iPhone 14 Pro? Hâlâ seçeneklerin var.

Elmalar tatil iPhone kıtlığı çok daha büyük bir sorunun belirtisidir.

Bir araştırma, iPhone 14 Pro’nun sahip olduğunu iddia ediyor daha yüksek 5G hızları herhangi bir Android telefondan daha fazla.

A Brezilya regülatörü perakende mağazalarından yüzlerce şarjsız iPhone’a el koydu.

IDG

söylenti değirmeni

Karen Haslam ne zaman olduğunu açıklıyor M2 Pro MacBook Pro modeller piyasaya sürülecek ve neden şimdi satın almalısınız?

Yeni bir rapora göre, Apple bu yıl iPhone uyumlu bir Kalem piyasaya sürmeye hazırdı – ancak planı iptal etti son dakikada.

Hayır, Apple satın almayacak Manchester United.

Yazılım güncellemeleri, hatalar ve sorunlar

Bir rapor, Apple’ın iCloud’un kullanıcı verileri anonimdir.

Ve bununla, bu haftayı bitirdik. Düzenli özetler almak istiyorsanız, haber bültenlerimize kaydolun. Bizi de takip edebilirsiniz Twitter’dan son dakika haberleri için. Gelecek cumartesi görüşmek üzere, hafta sonunun geri kalanının tadını çıkarın ve Appley ile kalın.

Teknory