Samsung yöneticisi Galaxy S23’ün ne zaman tanıtılabileceğini açıkladı

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Bir Samsung yöneticisi, Galaxy S23 serisinin şirketin Şubat ayındaki Unpacked etkinliğinde gösterileceğini söyledi. 2023 Unpacked etkinliği, pandemiden bu yana düzenlenen ilk yüz yüze etkinlik olacak. Samsung’un etkinliği Şubat ayının ilk haftasında San Francisco’da düzenleyebileceğine inanılıyor. Samsung Galaxy S23’ten ne bekleyebileceğimize dair bir fikrimiz olsa da, telefonun çıkış tarihi elimizden […]

Samsung yöneticisi Galaxy S23’ün ne zaman tanıtılabileceğini açıkladı

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir Samsung yöneticisi, Galaxy S23 serisinin şirketin Şubat ayındaki Unpacked etkinliğinde gösterileceğini söyledi.
  • 2023 Unpacked etkinliği, pandemiden bu yana düzenlenen ilk yüz yüze etkinlik olacak.
  • Samsung’un etkinliği Şubat ayının ilk haftasında San Francisco’da düzenleyebileceğine inanılıyor.

Samsung Galaxy S23’ten ne bekleyebileceğimize dair bir fikrimiz olsa da, telefonun çıkış tarihi elimizden kaçan bir şey. Ancak konuya aşina olan bir Samsung yöneticisi sayesinde artık durum böyle olmayabilir.

ile konuşurken Kore JoongAng Daily, bir Samsung yöneticisi medya kuruluşuna Galaxy S23’ün gelecek yılki Unpacked etkinliğinde tanıtılacağını söyledi. Kaynak, “S23 serisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Şubat ayında yapılacak olan kendi Unpacked etkinliğimizde gösterilecek” dedi.

Açıklamada herhangi bir şehir veya tarih verilmedi. Kore JoongAng Dailygösteri Şubat ayının ilk haftasında San Francisco’da gerçekleşebilir.

Bu yeni bilgi ortaya çıkmadan önce, şirketin CES 2023 sırasında Las Vegas’ta ahizeyi sergileyebileceğine dair söylentiler öne sürüldü. Ancak Samsung, CES’i hiçbir zaman bu amaçla kullanmadı, bu nedenle bunun olma olasılığı düşük. Ve bir sonraki Unpacked etkinliğinin pandemiden bu yana ilk yüz yüze etkinlik olabileceği göz önüne alındığında, muhtemelen Samsung tüm odağı vitrininde istiyor.

Galaxy S23 serisinin gücünü Samsung’un Exynos yonga seti yerine yeni Snapdragon 8 Gen 2 yongasının daha yüksek saat hızına sahip bir sürümünden alması bekleniyor. Gelebilecek bir başka yeni özellik de Galaxy S23 Ultra için 200 MP kamera sensörü. Fiyata gelince, kimse tahmin edemez, ancak son iki yıldır temel model 799 dolara, Plus 999 dolara ve Ultra 1.199 dolara satıldı.

Teknory