Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı, Siri aracılığıyla yapılan uygulamalara sahip olabilir

Şey, bu bir şeyler yapmanın bir yolu. gelen bir rapora göre Bilgi(Yeni bir pencerede açılır), Apple’ın yaklaşan karma gerçeklik kulaklığı, kullanıcı tarafından oluşturulan uygulamaları tasarlamak için gerçekten harika bir yönteme sahip olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcılar Siri’yi kullanarak animasyonlu AR nesnelerini (hayvanlar gibi) ve diğer öğeleri konuşarak var edebilirler. Görünüşe göre bu, AR modellerine dönüştürmek […]

Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı, Siri aracılığıyla yapılan uygulamalara sahip olabilir

Şey, bu bir şeyler yapmanın bir yolu.

gelen bir rapora göre Bilgi(Yeni bir pencerede açılır), Apple’ın yaklaşan karma gerçeklik kulaklığı, kullanıcı tarafından oluşturulan uygulamaları tasarlamak için gerçekten harika bir yönteme sahip olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcılar Siri’yi kullanarak animasyonlu AR nesnelerini (hayvanlar gibi) ve diğer öğeleri konuşarak var edebilirler. Görünüşe göre bu, AR modellerine dönüştürmek için bir iPhone kullanarak 3D nesneleri tarama yeteneğini de içerebilir.

AYRICA BAKINIZ:

Apple, yeni iPad benzeri cihazla evinizi ele geçirmek istiyor, iddiaları bildirin

Bilgi ayrıca, kullanıcıların oluşturdukları uygulamaları App Store’a yükleyebileceklerini de bildirdi. Bu, açıkçası, Apple’ın uzun süredir söylentileri kulaklığı için bir şeyler yapmak için birinin nasıl kod yazılacağını bilmesi ihtiyacını ortadan kaldıracak veya en azından önemli ölçüde azaltacaktır. Teorik olarak XR gelişimi için oldukça önemli bir adım olurdu, ancak gerçek uygulaması, gerçek kodlamaya kıyasla basit veya kısıtlayıcı olabilir.

Bununla birlikte, kulaklığı satın alan insanlara (fiyatının yaklaşık 3.000 $ olduğu söyleniyor) onunla yapacak bir şey verecekti. Daha önceki raporlarda “Reality Pro” olarak isimlendirilen cihaz, sıradan tüketiciden çok geliştiricileri hedefliyor olabilir. Elma dır-dir daha sonraki bir sürüm için ikinci, daha ucuz bir kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyor, ancak bu kulaklık her çıktığında 1.500 $ ‘lık bir fiyat etiketi çalabilir.

Ne olursa olsun, Siri’den dev bir köpek veya başka bir şey yapmasını istemek eğlenceli olabilir, eğer bu gerçekleşirse.

Teknory