Artık iPhone’unuzda Galaxy S23’ü deneyebilirsiniz (bir nevi)

Robert Triggs / Android Otoritesi Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Samsung, Try Galaxy web uygulamasını One UI 5.1 özellikleriyle güncelledi. Uygulama artık Nightography ve özelleştirme gibi özellikleri test etmenize izin veriyor. Samsung başlattı Galaxy web uygulamasını deneyin 2022’nin sonlarında, iPhone kullanıcılarının Safari web tarayıcıları aracılığıyla Samsung Galaxy telefonlarının tadına bakmalarına izin verecek. Şimdi de […]

Artık iPhone’unuzda Galaxy S23’ü deneyebilirsiniz (bir nevi)

Robert Triggs / Android Otoritesi

iPhone için Galaxy'yi deneyin

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, Try Galaxy web uygulamasını One UI 5.1 özellikleriyle güncelledi.
  • Uygulama artık Nightography ve özelleştirme gibi özellikleri test etmenize izin veriyor.

Samsung başlattı Galaxy web uygulamasını deneyin 2022’nin sonlarında, iPhone kullanıcılarının Safari web tarayıcıları aracılığıyla Samsung Galaxy telefonlarının tadına bakmalarına izin verecek. Şimdi de Koreli marka, yeni nesil amiral gemisi telefonları için Try Galaxy deneyimini güncelledi.

Güncellenen Try Galaxy web uygulaması artık iPhone kullanıcılarının Galaxy S23 serisini ve One UI 5.1 özelliklerini test etmelerini sağlıyor. Bu eklemeler, Nightography kamera yetenekleri, Photo Remaster aracı ve sistem özelleştirme (örn. duvar kağıtları, mesaj arayüzleri, simgeler) için demoları ve eğitimleri içerir.

Tüm bu eklemeler, Smart Switch, nesne silme ve Samsung Health gibi özelliklerin mevcut tanıtımlarına katılıyor.

Try Galaxy web uygulamasını kullandınız mı?

188 oy

Try Galaxy deneyimi yalnızca iPhone’larda (iPhone 7 veya üstü) Safari tarayıcısı aracılığıyla kullanılabilir. Bir Android telefonda denendiğinde, web uygulamasının iPhone kullanıcıları için tasarlandığını ve “zaten bir Android kullanıyorsunuz” mesajını veriyor.

Her halükarda, Galaxy S23 serisine veya katlanabilir bir Galaxy’ye geçmeyi düşünen bir iPhone kullanıcısıysanız, bu yine de harika bir özellik.

Artık iPhone’unuzda Galaxy S23’ü deneyebilirsiniz (bir nevi)

Teknory