En Yaygın Prime Video Hata Kodları Nasıl Onarılır

Biriyle karşılaşmanız durumunda hata kodu 7279, bu, Prime Video içeriğini bilgisayarınızda güvenle kullanmak için gereken bir veya daha fazla güvenlik sisteminin yerinde olmadığı anlamına gelir. Burada yapılacak ilk şey, web tarayıcınızın en son yazılım derlemesini çalıştırdığından emin olmaktır. Ardından, tüm PC bileşenlerinin, özellikle grafik ve ses sürücülerinin en son sürücü güncellemelerine sahip olduğundan emin olmak […]

En Yaygın Prime Video Hata Kodları Nasıl Onarılır

Biriyle karşılaşmanız durumunda hata kodu 7279, bu, Prime Video içeriğini bilgisayarınızda güvenle kullanmak için gereken bir veya daha fazla güvenlik sisteminin yerinde olmadığı anlamına gelir. Burada yapılacak ilk şey, web tarayıcınızın en son yazılım derlemesini çalıştırdığından emin olmaktır. Ardından, tüm PC bileşenlerinin, özellikle grafik ve ses sürücülerinin en son sürücü güncellemelerine sahip olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz.

Harici ekran ayarlarını da kontrol etmek ve mümkünse, kullanımda değillerse bilgisayarınıza bağlı ek ekranların bağlantısını kesmek isteyebilirsiniz. Bazen, bir yazılım yaması bir süredir yüklenmeyi bekliyorsa, sistemin yeniden başlatılması da yardımcı olur.

Bir ebeveyn veya arkadaşınızın Amazon hesabını kullanarak Prime Video’da oturum açtıysanız, parola sıfırlama, bir hata 5004 mesajıyla erişiminizi engelleyebilir. Bu gibi durumlarda, onlardan şifreyi isteyin veya hesap size aitse, “şifremi unuttum” sistemini kullanarak şifre sıfırlama yolunu deneyin.

Benzer bir notta, Prime Video ödeme varsa size bir sürü hata kodu (2016, 2021, 2023, 2026, 2027, 2028, 2029, 2040, 2041, 2043, 2047, 2048, 2063 veya 7035) gösterebilir. -ilgili konular. Başarısız bir abonelik yenilemeden bankanızın sunucusuyla ilgili sorunlara kadar her şey olabilir. Düzeltmek için kart bilgilerini güncellemeniz veya yinelenen kesintiler için otomatik ödemenin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmeniz gerekebilir.

Teknory