Artık Twitter’da Tweetbot veya Twitterrific yok

Pekala, umarım herhangi bir büyük üçüncü taraf istemciyi kullanmak istemezsiniz. twitterçünkü Elon Musk bir nedenle Twitter’ın API’sine erişmelerini engellemiş görünüyor. The Information tarafından görüntülenen dahili Slack mesajlarına göre, sosyal medya platformu bu üçüncü taraf uygulamalarını kasıtlı olarak askıya aldı. Bir gönderide, kıdemli bir yazılım mühendisi kelimenin tam anlamıyla şöyle diyor: “Üçüncü taraf uygulama askıya alma […]

Artık Twitter’da Tweetbot veya Twitterrific yok

Pekala, umarım herhangi bir büyük üçüncü taraf istemciyi kullanmak istemezsiniz. twitterçünkü Elon Musk bir nedenle Twitter’ın API’sine erişmelerini engellemiş görünüyor. The Information tarafından görüntülenen dahili Slack mesajlarına göre, sosyal medya platformu bu üçüncü taraf uygulamalarını kasıtlı olarak askıya aldı. Bir gönderide, kıdemli bir yazılım mühendisi kelimenin tam anlamıyla şöyle diyor: “Üçüncü taraf uygulama askıya alma işlemleri kasıtlıdır.”

Üçüncü taraf Twitter istemcileri en azından Perşembe akşamından beri bozuldu ve geliştiriciler hala herhangi bir güncellemeye sahip olmadıklarını söylüyor. Verge’e göre. Twitter, Mashable’ın yorum talebine hemen yanıt vermedi.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter kullanıcıları platformdaki hataları ve bozuk özellikleri seslendiriyor

Perşembe akşamından beri kullanıcılar, doğrudan Twitter’ın yazılımına girmeden Twitter’da gezinmek için kullanabileceğiniz Tweetbot, Twitterrific ve diğer uygulamaları kullanamadıklarından şikayet ediyorlar.

“Ve gerçekten resmi bir basın açıklaması istiyorum” Tweetbot ortak yaratıcısı Paul Haddad söyledi Pazar günü bir Mastodon gönderisinde. “Tweetbot’un 3. yılı için birkaç hafta içinde çok sayıda alt yenilememiz olacak. Kalıcı olarak bağlantımız kesilirse, uygulamayı satıştan kaldırabilmemiz ve bunları önleyebilmemiz için bunu bilmem gerekiyor. Açıkçası ben de ‘ yapmamayı tercih ederim.”

Pazar günü Twitterrific tweet attı: “Neler olup bittiğine dair hâlâ resmi bir açıklama yok. Devam eden kesinti için özür dileriz.”

Ancak, Musk’ın Twitter’da yaptığı herhangi bir şeyde olduğu gibi, özellikle kapsamlı değildir. Albatross ve Fenix ​​gibi bazı uygulamalar, iOS veya Android’de kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak bazı insanlar için hala çalışırken diğerleri çalışmıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde her şey dağınık.

Teknory