Apple MacBook Pro fırsatı: yalnızca 269 ABD dolarına iyi durumda yenilenmiş bir dizüstü bilgisayar edinin

TL;DR: 5 Ağustos itibarıyla, bu yenilenmiş 2012 MacBook Pro 13″‘ü yalnızca 268,99 ABD Doları’na, yani %49 indirime sahip olun. Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olabilir, ancak bu mutlaka yepyeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Hazır yeni bilgisayarlar oldukça pahalıdır, ancak iş veya okul için en son donanıma ihtiyacınız varsa bu gerekli bir masraftır. […]

Apple MacBook Pro fırsatı: yalnızca 269 ABD dolarına iyi durumda yenilenmiş bir dizüstü bilgisayar edinin

TL;DR: 5 Ağustos itibarıyla, bu yenilenmiş 2012 MacBook Pro 13″‘ü yalnızca 268,99 ABD Doları’na, yani %49 indirime sahip olun.


Yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olabilir, ancak bu mutlaka yepyeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Hazır yeni bilgisayarlar oldukça pahalıdır, ancak iş veya okul için en son donanıma ihtiyacınız varsa bu gerekli bir masraftır. Ancak, yalnızca seyahat edebileceğiniz ve üzerinde biraz iş yapabileceğiniz bir bilgisayar istiyorsanız, yenilenmiş bilgisayarlar daha bütçe dostu bir seçenek olabilir.

Bu Apple MacBook Pro, 8 GB RAM ve 500 GB HDD ile hafif ve mükemmel durumda. Sadece 268,99$’a alın (kayıtlı 536$).

MacBook Pro’da %49 tasarruf edin

Bu bilgisayar yepyeni bir MacBook Pro’nun performansıyla boy ölçüşemez ama yepyeni bir MacBook bu fiyatla boy ölçüşemez. Ayrıca, en yeni oyunları oynamayı veya diğer zorlu yazılımları yüklemeyi planlamıyorsanız, en yeni donanıma ihtiyacınız olmayabilir. Belki de sadece Microsoft Office çalıştırabilen hafif bir bilgisayar istiyorsunuz.

Yenilenmiş cihazları satın almak, kullanılmış satın almakla gerçekten aynı şey değildir. Bu model tamamen restore edilmiştir ve “B” sınıfı yenilenmiş derecesine sahiptir. Bazı hafif sıyrıklar ve çizikler fark edebilirsiniz, ancak bunlar performansı etkileyecek bir şey değildir. Satış sonrası 30 günlük parça ve işçilik garantisi, satın alma işleminizle birlikte gelir.

Bu bilgisayardan bekleyebileceğiniz diğer donanım özelliklerinden bazıları arasında bir HD FaceTime web kamerası, iki çekirdekli bir Intel i5-3210M işlemci ve 13,3 inçlik ekran çalışmak, akış yapmak veya göz atmak için hâlâ büyüleyici bir yüzeydir.

300 doların altında bir MacBook Pro

İhtiyacınız olmayan pahalı bir bilgisayar için para harcamayın.

Bunun yerine, yenilenmiş bir Apple MacBook Pro’yu 268,99 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory