Asalak Bir Yaratık Özelliği, Akışta İsteksiz Yeni Sunucuları Asimile Ediyor

Signature Entertainment aracılığıyla O kadar sessizce oluyor ki, fanatik tür hayranları dışındaki pek çok insan bunun gerçekleştiğini fark etmeyecek bile, ancak İrlanda korku filmi bir devrim geçiriyor. Deniz Nezlesi yalnızca son birkaç yılda ortaya çıkan birçok beğenilen filmden sadece biri. Dahil olmak üzere bu kadar popüler ve iyi karşılanan başlıkları düşündüğünüzde sen benim annem değilsinThe […]

Asalak Bir Yaratık Özelliği, Akışta İsteksiz Yeni Sunucuları Asimile Ediyor

Signature Entertainment aracılığıyla

O kadar sessizce oluyor ki, fanatik tür hayranları dışındaki pek çok insan bunun gerçekleştiğini fark etmeyecek bile, ancak İrlanda korku filmi bir devrim geçiriyor. Deniz Nezlesi yalnızca son birkaç yılda ortaya çıkan birçok beğenilen filmden sadece biri.

Dahil olmak üzere bu kadar popüler ve iyi karşılanan başlıkları düşündüğünüzde sen benim annem değilsinThe Hallow, The Hole in the Earth, A Dark Song, Grabbers, Nocebove çok daha fazlası nispeten küçük bir ülkeden bu kadar kısa bir süre içinde ortaya çıktı, Emerald Isle’daki suda ürkütücü bir şey olduğu açık.

deniz nezlesi
Signature Entertainment aracılığıyla

Yazar ve yönetmen Neasa Hardiman’ın su terörü pandemiden önce ortaya çıkmış olabilir, ancak Nisan 2020’de gösterime girdikten sonra farkında olmadan sosyal mesafe için bir benzetme haline geldi. Hermione Corfield’ın Siobhán’ı, bir balıkçı teknesinde hiçliğin ortasına atılmış bir deniz biyolojisi öğrencisi. şaşırtıcı bir keşfin herkesi anında gerginleştirdiği yer.

Gizemli bir asalak yaratık onların varlığından haberdar olur ve mürettebatı açıklanamayan bir acıyla teker teker yere indirdikten sonra birden fazla şekilde birbirinden daha da uzaklaşmaya başlar. Yüzde 87’lik sağlam bir Rotten Tomatoes puanıyla desteklenen, Deniz Nezlesi şimdi, coşkulu karşılamasını en sonunda akış başarısına dönüştürdü. FlixPatrol Bu hafta sonu ViaPlay küresel sıralamasında en çok izlenen özelliklerden biri olduğunu ortaya koyuyor, sizi bir süreliğine açık suya yakın herhangi bir yere gitmekten kesinlikle alıkoyacak olsa bile.

Teknory