Asla 100 Milyon Dolara Mal Olmaması Gereken Bir Yeniden Yapım Netflix’te İki Katına Çıktı

Sony aracılığıyla görüntü Filmler zaman geçtikçe katlanarak daha pahalı hale geliyor, ancak 2005’in yeniden yapımıyla birlikte ortaya çıkan bazı projeler var ve başınızı kaşımanıza ve neden bu kadar pahalı olmaları gerektiğini sorgulamanıza neden oluyor. Dick ve Jane ile eğlenceli kesinlikle aralarında 1977 orijinali, yakın zamandaki Enron çöküşünden bazı ilhamlar almış olsa da, hemen hemen aynı […]

Asla 100 Milyon Dolara Mal Olmaması Gereken Bir Yeniden Yapım Netflix’te İki Katına Çıktı

Sony aracılığıyla görüntü

Filmler zaman geçtikçe katlanarak daha pahalı hale geliyor, ancak 2005’in yeniden yapımıyla birlikte ortaya çıkan bazı projeler var ve başınızı kaşımanıza ve neden bu kadar pahalı olmaları gerektiğini sorgulamanıza neden oluyor. Dick ve Jane ile eğlenceli kesinlikle aralarında

1977 orijinali, yakın zamandaki Enron çöküşünden bazı ilhamlar almış olsa da, hemen hemen aynı şablonu izleyen, sağlam bir banliyö hırsızıydı. Jim Carrey’nin Dick’i işini kaybeder, bu yüzden o ve Tea Leoni’nin Jane’i doğal olarak bir suç hayatına yönelirler ve bir intikam planı onları Alec Baldwin’in vicdansız iş sahibiyle karşı karşıya getirmeden önce, bu işte gerçekten oldukça iyi olduklarını keşfederler. finansal kazanç için kendi şirketini mahvetti.

dick ve jane 2005 ile eğlenceli
Sony aracılığıyla görüntü

Kapsamlı görsel efektler, uzak konumlar veya patlayıcı aksiyon sahneleri içermeyen, ancak Dick ve Jane ile eğlenceli bir şekilde yine de mantıklı görünmeyen nedenlerle Sony’ye 100 milyon dolar kazandırmayı başardı. Artı tarafta, bu maliyetleri iki kez ve ardından bir kısmını gişede telafi etti, ancak eleştirmenler sonuçtan heyecan duymadı.

Ne olursa olsun, Netflix aboneleri yeniden düzenlemeyi gelişinden yaklaşık 20 yıl sonra yeniden ziyaret etmeyi seçtiler. FlixPatrol platformun en çok görüntülenen özelliklerinden biri olarak adlandırıyor. Yeterince iyi bir dikkat dağıtıcı, ancak ilk kez izleyip dokuz haneli bir yatırım olduğunu tahmin etme şansınız yok.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory