En iyi Microsoft Office teklifi: Ömür boyu lisansta %85 indirim

TL;DR: 27,27 £ karşılığında Windows veya Mac için Microsoft Office 2021 ömür boyu lisansı edinin. Yazılım abonelikleri göründüğü kadar ucuz olmayabilir. Bu uygulamaları uzun süre kullanmayı planlıyorsanız aylık fiyat hızla artar. Daha ucuz bir alternatif, en çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar için ömür boyu lisans almak olabilir, böylece onlar için ödeme yapmaya devam etmek zorunda kalmazsınız. […]

En iyi Microsoft Office teklifi: Ömür boyu lisansta %85 indirim

TL;DR: 27,27 £ karşılığında Windows veya Mac için Microsoft Office 2021 ömür boyu lisansı edinin.


Yazılım abonelikleri göründüğü kadar ucuz olmayabilir. Bu uygulamaları uzun süre kullanmayı planlıyorsanız aylık fiyat hızla artar.

Daha ucuz bir alternatif, en çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar için ömür boyu lisans almak olabilir, böylece onlar için ödeme yapmaya devam etmek zorunda kalmazsınız. Yalnızca 27,27 £ karşılığında Mac veya Windows için Microsoft Office 2021’e ömür boyu lisans alabilirsiniz. Kupona gerek yok.

İster Mac için Microsoft Office’i ister Windows’u alıyor olun, aynı uygulamaların çoğunu almaya devam edeceksiniz. Mac’in lisansı Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams (Temel) ve OneNote’u içerir.

Windows sürümü aynı uygulamalarla birlikte gelir, ancak aynı zamanda Publisher ve Access’e de sahip olursunuz. Her iki ömür boyu lisansla da Microsoft Office’inizi yalnızca bir bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021 lisansları, müşterilerin işletim sistemlerini Sürüm 11 Big Sur’a güncellemelerini gerektirir; Windows için Microsoft Office 2021 Professional lisansları ise müşterilerin işletim sistemlerini Windows 10, 11’e güncellemelerini gerektirir.

Yıllarca evde, işte veya okulda kullanacağınız uygulamalara her ay ödeme yapmayın. Aşağıdaki Microsoft Office ömür boyu lisanslarından birini indirimli olarak alın:

Teknory