Bu Best Buy-refurbed AirPods 3, sadece 109,99 $’dan çalıyor

Austin Kwok / Android Kurumu Gerçek kablosuz kulaklıklar, birçok alıcı için, özellikle de zaten Apple ekosisteminde olanlar için bariz bir seçimdir. Tomurcukların şık, ikonik tasarımı, önceki modellere göre daha kısa saplara sahiptir, bu da maskelere veya diğer nesnelere takılma olasılığını azaltır ve pil ömrü, tek şarjla altı saatten fazla dayanacak şekilde iyileştirilmiştir. Tere ve suya […]

Bu Best Buy-refurbed AirPods 3, sadece 109,99 $’dan çalıyor

Austin Kwok / Android Kurumu

Gerçek kablosuz kulaklıklar, birçok alıcı için, özellikle de zaten Apple ekosisteminde olanlar için bariz bir seçimdir. Tomurcukların şık, ikonik tasarımı, önceki modellere göre daha kısa saplara sahiptir, bu da maskelere veya diğer nesnelere takılma olasılığını azaltır ve pil ömrü, tek şarjla altı saatten fazla dayanacak şekilde iyileştirilmiştir. Tere ve suya dayanıklı olmaları onları hafif egzersizler için uygun hale getirir ve H1 çip, Apple cihazları arasında sorunsuz geçiş sağlar. Ses kalitesinin dengeli bir frekans tepkisiyle doğal olarak etkileyici olduğunu söylemek neredeyse doğrudur.

Apple AirPods (3. Nesil, Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş)Apple AirPods (3. Nesil, Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş)

Apple AirPods (3. Nesil, Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş)

Bunlar Android ile çalışır, ancak iPhone kullanıcıları en iyi sonuçları görecektir.

Apple AirPods (3. nesil), ikinci nesil modellere göre yalnızca küçük bir yükseltmedir, ancak iPhone kullanıcıları, bu kulaklıkların sağladığı derin entegrasyon ve kullanım kolaylığından oldukça memnun kalacaklardır.

Yepyeni olmayan ürünlerden şüpheleniyor olabilirsiniz, ancak Geek Squad yenilemeleri, Best Buy’daki şirket içi bilim adamlarının kulaklıkları ‘yeni gibi’ çalıştıklarından emin olmak için kapsamlı bir şekilde test ettikleri ve 90- alacağınız anlamına gelir. Bu iddiayı desteklemek için günlük garanti.

Ayrıca, üç aylık Apple TV Plus ve dört aylık Apple Music gibi iyi bir ölçü için pazarlığa atılan birkaç ücretsiz abonelik alırsınız.

Bu AirPods 3 anlaşması şüphesiz stok seviyelerine tabi olacak, bu yüzden ne kadar süreceğini söyleyemeyiz. Kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Bu Best Buy-refurbed AirPods 3, sadece 109,99 $’dan çalıyor

Teknory