Bu MacBook Pro yalnızca 436 ABD dolarıdır ve öğrenciniz için harika bir hediye olabilir

TL;DR: 19 Kasım itibarıyla Yenilenmiş Apple MacBook Pro 13.3″ alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1.499$ yerine sadece 435,99$ — bu %70 indirim demektir. Okul malzemeleri eskisinden çok farklı görünüyor. Ders için ihtiyacınız olan tek şeyin bir defter ve kalem olduğu çok uzun zaman önce değilmiş gibi görünebilir, ancak birçok okullar dijital öğrenmeyi teşvik ediyor öğrenciler için […]

Bu MacBook Pro yalnızca 436 ABD dolarıdır ve öğrenciniz için harika bir hediye olabilir

TL;DR: 19 Kasım itibarıyla Yenilenmiş Apple MacBook Pro 13.3″ alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1.499$ yerine sadece 435,99$ — bu %70 indirim demektir.


Okul malzemeleri eskisinden çok farklı görünüyor. Ders için ihtiyacınız olan tek şeyin bir defter ve kalem olduğu çok uzun zaman önce değilmiş gibi görünebilir, ancak birçok okullar dijital öğrenmeyi teşvik ediyor öğrenciler için ve bir dizüstü bilgisayar ev ödevi ve eğlence için yararlı bir araç olabilir(yeni bir sekmede açılır). İster lisede ister kolejde bir öğrenci için alışveriş yapıyor olun, bir dizüstü bilgisayar çok yardımcı olabilir, ancak yepyeni, birinci sınıf bir model için para harcamanıza gerek yok. Bunun yerine, bu yenilenmiş Apple MacBook Pro’yu yalnızca 435,99 ABD Doları (kayıtlı 1.499 ABD Doları) karşılığında satın alabilirsiniz.

Okul için harika bir dizüstü bilgisayar

Bu yenilenmiş MacBook Pro üzerinde çalışmaya başlayın ve ne kadar çok şey yapabildiğini görün. Kullanılabilir, ancak söylemesi zor. Tek işaret, vücuttaki bazı hafif sıyrıklar ve çizikler ve bu, bir kasanın veya birkaç çıkartmanın kapatamayacağı bir şey değil.

Donanım olarak bu bilgisayar, uygulamalar arasında sorunsuz geçiş için bir Intel Core i5 işlemciye ve uygulamaları çalıştırmak için 8 GB RAM’e sahiptir. 256 GB sabit sürücüyle ev ödevlerini, filmleri, oyunları ve uygulamaları yerel olarak depolayın ve 13,3 inç ekranda geniş, HD görüntünün keyfini çıkarın.

Eski model bir MacBook satın almanın önemli avantajlarından biri(yeni bir sekmede açılır) hala tüm bağlantı noktalarıyla birlikte gelmesidir. Bu, flash sürücüler veya dongle’a bağlanan kablosuz fare gibi şeyleri kullanmak için çok sayıda adaptör satın almanız gerekmediği anlamına gelir. Bu MacBook, iki Thunderbolt 2 bağlantı noktası, bir MagSafe 2 güç bağlantı noktası, iki USB-3 bağlantı noktası, bir 3,5 mm kulaklık girişi ve bir SD kart yuvası ile donatılmış olarak gelir.

Yeni döneme yepyeni bir bilgisayarla hazırlanın

İster üniversiteye gidiyorlar, ister sabah otobüse biniyorlar, bir bilgisayar öğrenciniz için değerli bir araç olabilir ve bunun için tam fiyat ödemeniz gerekmediğinde güzeldir. Sınırlı bir süre için yenilenmiş bir MacBook Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 435,99 $ (kayıtlı 1.499 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory