Avatar 4: James Cameron, Disney’in “nuts” senaryosunda “kutsal f*ck” dediğini söyledi

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T17:33:11 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T17:33:19 Disney, Avatar 4’ün “çılgın” senaryosunu okuduktan sonra James Cameron’a bir not verdi: “Holy f*ck.” Bir Avatar devam filmi için 13 yıllık bekleyiş neredeyse bitmek üzere. Gelecek hafta, The Way of Water adlı Avatar 2, tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri listesinde yer almak için dünyanın dört […]

Avatar 4: James Cameron, Disney’in “nuts” senaryosunda “kutsal f*ck” dediğini söyledi

Yayınlanan: 2022-12-08T17:33:11

Güncellenmiş: 2022-12-08T17:33:19

Disney, Avatar 4’ün “çılgın” senaryosunu okuduktan sonra James Cameron’a bir not verdi: “Holy f*ck.”

Bir Avatar devam filmi için 13 yıllık bekleyiş neredeyse bitmek üzere. Gelecek hafta, The Way of Water adlı Avatar 2, tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri listesinde yer almak için dünyanın dört bir yanındaki en büyük ekranlarda gösterilecek.

Buraya gelmesi on yıldan fazla sürse de, Cameron sadece bir devam filmi ile yetinmiyor – üç tane daha planladı ve insanlar isterse Avatar 6 ve 7’yi de bulabilir.

Avatar 3 gelecek yıl sinemalarda olacak ve yeterince başarılı olurlarsa dördüncü ve beşinciyi alacağız – James Cameron’a göre sonraki filmler oldukça “çılgın”.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avatar 4, Disney’i “kutsal f * ck” haline getirdi

ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcıJames Cameron, Avatar devam filmlerinin tamamını yazma ve birkaçını aynı anda filme alma sürecinden ve Disney’in dördüncü filmin senaryosunu okumaya tepkisinden bahsetti.

“Size ayrıntıları söyleyemem ama tek söyleyebileceğim, senaryoyu iki kişilik teslim ettiğimde stüdyo bana üç sayfa not verdi,” diye açıkladı.

“Üç kişilik senaryoyu teslim ettiğimde bana bir sayfa not verdiler, bu yüzden daha iyiye gidiyordum. Avatar 4’ün senaryosunu teslim ettiğimde, stüdyo yöneticisi, filmlerin yaratıcı yöneticisi bana ‘Vay canına’ yazan bir e-posta yazdı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ben de ‘Peki, notlar nerede?’ dedim. Ve “Notlar bunlar” dedi. Çünkü iyi bir şekilde çıldırıyor, değil mi? Ne hakkında olduğunu bildiğini sanıyorsun ve sonra, ah hayır, bilmiyorsun… Umarım o filmi yaparım, demek istediğim bu.

Cameron, yaklaşımını Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesiyle karşılaştırdı. “Bunu kitaplar zaten varmış gibi oynamak zorunda kaldım” dedi.

“Bunu yapmamızın tek yolu, tüm senaryoları yazmak ve oyuncuların tüm senaryoları okumasına ve karakterlerinin nereye gittiğini ve bunların ne anlama geldiğini görmelerine izin vermekti. Şu anda oynanabilecek bir şey değil ama bence bu, oyuncuların karakterleri için hazırlanırken çalışabilecekleri bir şey.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avatar: Suyun Yolu 16 Aralık’ta sinemalarda. film hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. buradave Avatar 2’yi izlemenin en iyi yolu burada.

Teknory