‘Indiana Jones 5’in Disney’in Korkunç Gişe Koşusunu Bitireceği Garantili Değil

Lucasfilm aracılığıyla görüntü Sinemanın mevcut durumu hakkında endişelenmek için her türlü neden varken bile Indiana Jones ve Kader Kadranı Disney’in en büyük gişe rekorları kıran filmlerinin düşüşünü durduracağı garanti. Birkaç yıl öncesine kadar düşünülemezdi, ancak çizgi roman uyarlamaları ve Mouse House destekli filmler, izleyicileri zor kazanılmış paralarından vazgeçmeye ikna etme konusunda normalden çok daha fazla […]

‘Indiana Jones 5’in Disney’in Korkunç Gişe Koşusunu Bitireceği Garantili Değil

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Sinemanın mevcut durumu hakkında endişelenmek için her türlü neden varken bile Indiana Jones ve Kader Kadranı Disney’in en büyük gişe rekorları kıran filmlerinin düşüşünü durduracağı garanti.

Birkaç yıl öncesine kadar düşünülemezdi, ancak çizgi roman uyarlamaları ve Mouse House destekli filmler, izleyicileri zor kazanılmış paralarından vazgeçmeye ikna etme konusunda normalden çok daha fazla mücadele ediyor ve gerçek bir sinema simgesinin dönüşü sızıntıyı kapatamayabilir.

indiana jones ve kaderin kadranı
Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Elbette, multiplekslere gelir gelmez uçurumdan düşenlerin hayal kırıklığı yaratan, gereksiz veya kötü pazarlanan yayınlar olduğu iddiasını öne sürebilirsiniz. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, Flaş, elementalve aynı tuzaklara düşen daha fazlası var – ancak Dial of Destiny, Küçük Deniz Kızı gibi bir şeyle daha eşit.

İncelemeler iyileşti, ancak ezici bir çoğunlukla olumlu olmaktan hâlâ kilometrelerce uzaktalar, öte yandan projenin var olması için tanınmış bir markanın değerini en üst düzeye çıkarmak ve onu sıcak ve bulanık tonlara daldırmaktan başka haklı bir neden yok. birden fazla nesle hitap etmek için nostalji.

Kartlardaki 140-150 milyon $ aralığında 65 milyon $’lık yurt içi çıkış ve küresel açılış ile, Kader Kadranı çok daha yakından takip ediyor siyah adam olduğundan daha Kristal Kafatası Krallığıve Indy’nin son gezisinin ne kadar kutuplaştırıcı olduğundan bahsetmeye bile gerek yok.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory