Avustralya için en iyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. Avustralya için en iyi VPN’i mi arıyorsunuz? Avustralyalılar ve Avustralya ziyaretçileri yüksek derecede İnternet özgürlüğüne sahiptir, ancak burada bile bir VPN olmazsa olmaz olabilir. Yeni kanunlar gözetim kapasitesini artırdı ve şirketlere verilerinizi saklamaları için yeni sorumluluklar verirken, diğer kanunlar bazı […]

Avustralya için en iyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

Avustralya için en iyi VPN’i mi arıyorsunuz? Avustralyalılar ve Avustralya ziyaretçileri yüksek derecede İnternet özgürlüğüne sahiptir, ancak burada bile bir VPN olmazsa olmaz olabilir. Yeni kanunlar gözetim kapasitesini artırdı ve şirketlere verilerinizi saklamaları için yeni sorumluluklar verirken, diğer kanunlar bazı hizmetlere ve web sitelerine erişimi kısıtlıyor. Bu arada, Avustralyalıların bir VPN kullanmak için kurumsal gözetlemeden kaçınma, genel ağlarda artırılmış güvenlik ve Birleşik Krallık ve ABD’deki video akış hizmetlerine erişim elde etme dahil olmak üzere birçok başka nedeni var.

Bir Bakışta – Avustralya için En İyi VPN

Avustralya için en iyi VPN’lerin daha ayrıntılı bir açıklaması aşağıda sunulacaktır, ancak aceleniz varsa, işte en iyi üç seçeneğimizin kısa bir özeti:

Avustralya için En İyi VPN’i Seçme

Avustralyalılar sansür veya gözetleme ile pek karşılaşmasalar da, bazı İnternet kullanıcılarının ve siyasi aktivistlerin endişelenmesi için hala iyi nedenler var. Son yasalar, güvenlik ve kolluk kuvvetlerine İnternet faaliyetini gözetlemek için daha fazla yetki verirken, veri saklama yasaları, ISP’lerin meta verileri iki yıla kadar toplama ve depolama ve ulusal güvenlik için kullanılabilir hale getirme konusunda yasal bir yükümlülüğü olması için güçlendirildi. istek üzerine. Birçok torrent ve akış web sitesine erişimi kısıtlayan yasaların yanı sıra gizli bilgileri yayınlayan muhbirler için yeni cezalar da var. Bir VPN kullanmak, kullanıcılara bir düzeyde anonimlik, gözetlemeye karşı koruma ve içerik bloklarını atlatmak için bir yol sağlar.

Bir VPN kullanmanın başka birçok pratik nedeni de vardır. Avustralya’da ikamet edenler ve ziyaretçiler, ABD dışındaki kullanıcılara engellenen Netflix, HBO Now ve Hulu’nun ABD sürümü dahil olmak üzere ABD akış hizmetlerine erişmek isteyebilir. Yurtdışına seyahat ederken Avustralya yayınlarına ve hizmetlerine de erişmek isteyebilirler. Bir VPN her iki açıdan da yardımcı olabilir. Ayrıca gözetleme, kimlik hırsızlığı ve dolandırıcılığa karşı ekstra bir koruma katmanı sağlayarak halka açık WiFi hizmetlerini kullanmak için mantıklı bir önlem olabilir.

Burada bir VPN’in nasıl seçileceğine dair genel tavsiyeler bulacaksınız, ancak Avustralya’da öncelikleriniz muhtemelen gizlilik, güvenlik ve web sitesi engellemeyi aşma yetenekleri olacaktır. Sonuç olarak, ek koruma düzeyleri sunan, etkinliklerinizi günlüğe kaydetmeyen ve web sitesi blokajlarının üstesinden gelebilecek VPN sağlayıcılarına odaklandık. Ayrıca, P2P trafiğine izin veren veya Bitcoin gibi anonim bir para birimi üzerinden ödeme alan sağlayıcıları da aradık.

Avustralya için En İyi VPN’ler

1. ExpressVPN: Genel olarak Avustralya için en iyi VPN

Fiyat: Ayda 12,95 ABD doları, ayda 6,67 ABD doları (3 ay ücretsiz yıllık plan)

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

ExpressVPN

Avustralya için en iyi VPN’i arıyorsanız, muhtemelen akış, gizli kalma, torrent veya oyunla ilgileniyorsunuzdur. ExpressVPN en önemli yönlerde rekabeti geride bırakan, piyasadaki en iyi VPN hizmetidir.

ExpressVPN, 94 ülkede 160 konumda dünya çapında 3.000’den fazla sunucu işletiyor. Tüm sunucularda torrent kullanımına izin verilir. Engellemeyi kaldırma ve hız testlerinde sürekli olarak iyi performans göstermiştir ve bu nedenle içerik akışı için iyi bir seçenektir. Bir Avustralya VPN’i olarak, ExpressVPN şu anda Down Under dört şehirde konumları vardır (Melbourne, Sidney, Brisbane ve Perth’deki Avustralya sunucuları ile).

Mükemmel akış performansıyla neredeyse her yere yer değiştirebilir ve Netflix, Amazon Prime, YouTube, Hulu ve çok daha fazlasında engellenen içeriğe erişebilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın sizi güvende tutabilecek tonlarca gizlilik ve güvenlik özelliğine sahiptir. Buna AES-256 şifreleme, bölünmüş tünelleme ve bir öldürme anahtarı dahildir. Ayrıca Perfect Forward Secrecy ve Express’in kendi tescilli Lightway protokolü de var.

Teknisyen biri olmasanız bile ExpressVPN kullanmayı kolayca öğreneceksiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 müşteri desteğiyle iletişime geçebilirsiniz. Gerçek insanlar, tüm sorularınızı yanıtlamak için canlı sohbet ve e-posta yoluyla kullanılabilir.

Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir, yani esasen hizmeti risksiz deneyebilirsiniz. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, yıllık abonelikten yararlanabilirsiniz. Bağlantılarımız aracılığıyla ExpressVPN satın alan okuyucular, 1 yıllık planı seçerlerse 3 ay ücretsiz kullanma hakkına sahiptir.

PROS

 • Akış ve indirme için ideal hızlı sunucular
 • Netflix ve diğer akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmada mükemmel
 • Uygulamaların sağlam güvenlik ve gizlilik özellikleri vardır
 • Gizlilikten ödün vermeden torrent izleme sitesi bloklarını aşar
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Yalnızca 5 adede kadar eşzamanlı bağlantı

ExpressVPN’i şimdi edinin!

2. CyberGhost – güçlü güvenlik özelliklerine sahip kullanıcı dostu VPN

Fiyat: Ayda 12,99 ABD doları, ayda 6,99 ABD doları (6 aylık plan), ayda 2,11 ABD doları (3 ay ücretsiz 2 yıllık plan)

CyberGhost

CyberGhost’un 91 ülkede yaklaşık 9.000 sunucusu vardır (Avustralya’da iki şehirde bulunan 178 sunucu). Bu VPN’nin en iyi özelliklerinden biri, sunucu filtreleme işlevidir. Uygulama içinde, kullanıcılar izlemek istediklerini seçebilirler – örneğin Netflix. Sadece bir ülke seçin ve CyberGhost anında Netflix için en iyi sunucunun hangisi olduğunu gösterecektir. İstediğinizi izlemenizi kolaylaştıran akıllı bir sistemdir. Disney+’ta coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmak için CyberGhost’u da kullanabilirsiniz.

Bu VPN, verilerinizi AES 256 bit şifreleme ve çeşitli güvenlik protokolleri ile gizli tutacaktır. CyberGhost’un merkezi Romanya’dadır (5/9/14 Eyes Alliance dışında) ve doğrulanmış bir kayıt tutmama politikası vardır. Hatta kötü amaçlı yazılımları da engelleyen yerleşik bir reklam engelleyiciye sahiptir.

Yeni bir genel ağ algıladığında VPN’i başlatan bir WiFi özelliği de vardır. Bu, özellikle halka açık WiFi kullanırken faydalıdır. Ayrıca, DNS/IPv6 sızıntı koruması ve otomatik kapatma anahtarı, verilerin yanlışlıkla açığa çıkmasını önler.

CyberGhost, tüm büyük işletim sistemleriyle uyumludur. Ayrıca 7/24 müşteri desteği sağlar.

PROS

 • Kurması ve kullanması kolay
 • Geniş sunucu ağı (Avustralya’da sunucuları vardır)
 • İyi sunucu hızları
 • Bütçe dostu VPN
 • 45 günlük para iade garantisi (1 yıllık plan ve üzeri)

EKSİLERİ

 • Yapılandırma seçeneklerinin olmaması

CyberGhost’u şimdi edinin!

3. Özel İnternet Erişimi — Avustralya’da torrent için en iyi VPN

Fiyat: Ayda 11,99 ABD doları, ayda 7,50 ABD doları (6 ay), ayda 2,11 ABD doları (3 ay ücretsiz 2 yıllık plan)

Özel İnternet Erişimi (PIA), tüm sunucularında P2P paylaşımını desteklediği ve sınırsız bant genişliğine sahip olduğu için torrent için harika bir seçimdir.

Akış da arabelleğe alınmaz. PIA’nın ağı, Avustralya’nın üç şehrinde (Melbourne, Perth ve Sidney) bulunan 30.000 sunucudan 270’ten fazlası ile 80’den fazla ülkeye yayılmıştır. Böylece Netflix, Disney+, Stan, Binge ve BBC iPlayer gibi popüler akış hizmetlerine erişimde sorun yaşamayacaksınız.

Bu VPN, kullanıcıların güvenlik ayarlarını ihtiyaçlarına göre özelleştirmesine olanak tanır – hıza karşı koruma. WireGuard protokolüyle birlikte 128 bit şifreleme en yüksek hızları sağlarken OpenVPN protokolü ve AES 256 bit en yüksek düzeyde koruma sağlar (çevrimiçi bankacılık için idealdir).

Merkezi ABD’de olmasına rağmen (5 Eyes Alliance), PIA’nın doğrulanmış bir kayıt tutmama politikası vardır, bu da kişisel bilgilerinizin saklanmayacağı anlamına gelir. Otomatik kapatma anahtarı, DNS/IP sızıntı korumasıyla birlikte başka bir güvenlik katmanı ekler. Ve CyberGhost gibi, PIA da reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyen bir reklam engelleyiciye (MACE) sahiptir.

PROS

 • 80’den fazla ülkede yaklaşık 30.000 sunucu (Avustralya’da 270 sunucu)
 • Uygun Fiyat
 • Sınırsız cihaz bağlantısı
 • Avustralya ve uluslararası içeriği yayınlayabilir
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Merkezi ABD’de (5 Eyes Alliance)

Şimdi Özel İnternet Erişimi Alın!

4. NordVPN: Güvenlik için en iyi VPN

Fiyat: Ayda 12,99 ABD Doları, aylık 4,99 ABD Doları (yıllık plan)

Nord VPN, 59 ülkede (Avustralya’da 48 dahil) 5.000’den fazla sunucuyla küresel erişimde rakipsizdir. Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve gözetleme konusunda endişeleriniz varsa veya gizliliğinizin tehdit altında olduğunu düşünüyorsanız bazı özellikle yararlı özelliklere sahip, şık, özelliklerle dolu bir hizmettir. Bunlar arasında, isteğe bağlı çift şifreleme ve IP adresinizi yalnızca bir kez değil iki kez gizleyen ve sizi gözetleyen herkesi uzaklaştıran çift sekmeli bir VPN yer alır. Ayrıca, bir Onion over VPN sunucusu kullanarak TOR ağı üzerinden trafiği yönlendirerek izlerinizi daha fazla kaplayabilirsiniz. Son derece kısıtlı ülkelerde kullanım için tasarlanmış Gizlenmiş Bir Sunucu için Gelişmiş Ayarlar seçeneğine bakın; öldürme anahtarı, VPN’nizin bağlantısının kesilmesi durumunda belirli uygulamaları hemen kapatacak şekilde ayarlanabilir.

Nord VPN, yerel erişim için en hızlı VPN değil, ancak 10 Mbps’yi aşan hızlarla Avrupa’dan Asya’ya bağlanan, uzun atlamalı VPN’ler için gördüğümüz en hızlı VPN’lerden biri. Dahası, Nord VPN’in merkezi Panama’da olduğundan, on dört gözle izleme veya zorunlu veri saklama yasaları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kesin bir kayıt tutmama politikası ekleyin ve gizlilik söz konusu olduğunda bu cazip bir seçenektir.

PROS

 • İyi hızlar
 • Yabancı Netflix kitaplıklarının engellemesini kaldırır
 • Mükemmel gizlilik ve güvenlik özellikleri
 • Amaca özel sunucular mevcuttur (akış, torrent, vb.)
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Masaüstü uygulamasına alışmak biraz zaman alıyor

NordVPN’i şimdi edinin!

5. IPVanish: Avustralya’da kullanım için harika bir VPN

Fiyat: Ayda 11,99 ABD doları, ayda 3,33 ABD doları (yıllık plan)

IPVanish, Sidney ve Melbourne merkezli bölgede 60 sunucuyla Avustralya’da özellikle iyi bir varlığa sahiptir. Şirketin ayrıca Malezya’daki sunucuların yanı sıra Yeni Zelanda’da dokuz sunucusu vardır ve bu, Avustralya’ya yakın ancak Avustralya dışı bir IP istiyorsanız size seçenekler sunar. Daha az uzman kullanıcılar için isteğe bağlı, basitleştirilmiş bir arayüz olsa da, hizmetin en büyük satış noktası kontroldür. Büyük, harita tabanlı arayüz, hızlı bir şekilde konum seçmek için harikadır, ancak bir ülke seçip uygulamanın en uygun sunucuyu seçmesine izin verebilirsiniz. Derinlemesine gitmek istiyorsanız, IPVanish aradığınız teknik seçeneklere ve teşhis araçlarına sahiptir.

Gizlilik için de iyi bir hizmet. ABD merkezlidir, bu nedenle, temel beş göz ülkesinden birinde bulunan bir hizmetten kaçınmak istiyorsanız ideal değildir, ancak şirket katı bir kayıt tutmama politikasına sahip olduğunu iddia ederken, Bitcoin’i bir yerden ayrılmaktan kaçınmak için kullanabilirsiniz. kredi kartı izi. Trafiğiniz 256-bit AES şifreleme ile korunur ve VPN düşerse tüm bağlantıları anında kesen bir öldürme anahtarı vardır. IPVanish’i, izlerinizi kapatmanıza yardımcı olması için her 45 dakikada bir IP adreslerini değiştirecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

PROS

 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Sıfır günlük politikası
 • hızlı bağlantılar
 • Bitcoin ödemelerini kabul eder
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • ABD merkezli (5 Eyes Alliance)
 • Tüm akış hizmetlerinin engellemesi kaldırılamıyor

IPVanish’i şimdi edinin!

Avustralya için en iyi VPN SSS

Avustralya’da neden bir VPN’e ihtiyacınız var?

İlk olarak, Avustralya 5 Göz ittifakının bir parçasıdır. Avustralya hükümeti isterse kişisel verilerinizi toplayabilir ve ittifakın diğer üyeleriyle paylaşabilir. İkinci olarak, Avustralya internet verileri ülkenin İSS’leri tarafından izlenir. P2P verilerine veya sitelerine erişmenizi kısıtlayabilir. Üçüncüsü, her zaman siber saldırı riski vardır. Siber suçlulardan ve üçüncü taraf casuslardan korunmak istiyorsunuz. Son olarak, ABD Netflix ve BBC iPlayer gibi coğrafi kısıtlamalı içerikleri izlemek isteyebilirsiniz. Avustralya için en iyi VPN, bu endişelerinizde size yardımcı olabilir.

VPN’ler Avustralya’da yasal mı?

Evet. Şu anda Avustralya’da VPN kullanmanızı engelleyen herhangi bir yasa bulunmamaktadır. Ancak yasa dışı faaliyetler için VPN kullanmamalısınız.

Avustralya için bir VPN ile hangi içeriği yayınlayabilirsiniz?

Ülke dışındaysanız, VPN kullanmak Avustralya içeriğine erişmenin basit bir yoludur. Nerede olursanız olun 7Play, 10Play, 9Now ve Foxtel’i izleyebileceksiniz. Bir Avustralya sunucusuna bağlanmanız yeterlidir.

Öte yandan, Avustralya’daysanız ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği izlemek istiyorsanız, bir VPN size bu konuda da yardımcı olabilir. Yalnızca doğru sunucuyu seçerek ABD veya İngiltere’deki Netflix, Disney+, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve daha fazlasını izleyebileceksiniz. Öneririz ExpressVPN akış için bir VPN kullanmak istiyorsanız.

Teknory