Ayı’nın Jeremy Allen White’ı Gerçekçi MCU Sanatında Wolverine Oluyor

Özet Jeremy Allen White, yeni X-Men kadrosu açıklandığında Marvel Sinematik Evreni’nde Wolverine’i oynayacak hayranlar arasında popüler bir seçim. Gerçekçi MCU hayran sanatı, Beyaz’ın Wolverine olarak neye benzeyebileceğinin harika bir resmini çiziyor. Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine olarak geri dönmesiyle, MCU’nun Wolverine’inin ilk çıkışı daha sonra, potansiyel olarak bir X-Men filminde veya en erken 2027 veya […]

Ayı’nın Jeremy Allen White’ı Gerçekçi MCU Sanatında Wolverine Oluyor

Özet

  • Jeremy Allen White, yeni X-Men kadrosu açıklandığında Marvel Sinematik Evreni’nde Wolverine’i oynayacak hayranlar arasında popüler bir seçim.
  • Gerçekçi MCU hayran sanatı, Beyaz’ın Wolverine olarak neye benzeyebileceğinin harika bir resmini çiziyor.
  • Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine olarak geri dönmesiyle, MCU’nun Wolverine’inin ilk çıkışı daha sonra, potansiyel olarak bir X-Men filminde veya en erken 2027 veya 2028’de bir Wolverine solo filminde gerçekleşebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

AyıJeremy Allen White mükemmel Wolverine Marvel Sinematik Evreni için yeni destansı hayran sanatı. Ödüllü Carmy rolünün ardından AyıWhite, MCU’ya katılmak isteyen hayranlar arasında popüler bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Hugh Jackman bir kez daha Wolverine’i canlandıracak Deadpool 3Karakterin ana MCU versiyonuna hayat vermesi beklenmiyor, bu da Marvel’ın gelecekteki filmleri için yeni X-Men kadrosu açıklandığında White’a Wolverine’i canlandırması için yer bırakıyor.

Instagram’da dijital sanatçı @21xfour gerçekçi bir tasviri paylaştı AyıWhite, MCU’nun Wolverine’i gibi görünebilir.

Hayran çizimi Jackman’ın Wolverine sahnelerinden birinden ilham alıyor. X-Men: Gelecek Geçmişin GünleriBeyaz’ın Logan’ın imzası olan Adamantium pençeleri ve stiliyle ne kadar harika görünebileceğini gösteriyor. Aktör The Bear’da MCU’nun Wolverine’ini oynamak için gerekli karizmayı ve cesareti getirebileceğini gösterdi. Bunun gerçekleşmesinden önce MCU’nun tek 2024 filmi, Deadpool 3Jackman’ın sonunda Wolverine’in çizgi romanlardaki sarı kostümünü giydiğini göreceğiz.

İlgili
Deadpool 3 Sonunda Wolverine’in En Kötü Filminin En Harika Çizgisini Alacak

Deadpool 3’ün birçok detayı şimdiden gün yüzüne çıktı ve yakın zamanda yapılan önemli bir açıklama, MCU filminin destansı bir Wolverine filminin karşılığını alacağını doğruladı.


MCU’nun Wolverine Versiyonu Ne Zaman Çıkabilir?

Hugh Jackman, X-Men Origins'teki Wolverine rolünde

Jackman’ın dönüşüyle ​​birlikte Deadpool 3Marvel Studios’un yeni Wolverine’inin MCU’ya gelmesi biraz zaman alacak gibi görünüyor. Çoklu evren filminde birden fazla Wolverine versiyonunun ortaya çıkması küçük bir ihtimal olabilir. Deadpool 3 belki gelecekte daha büyük bir rolden önce MCU’nun Wolverine’i olarak bir oyuncuyu bir kamera hücresi için seçebiliriz, ancak bu pek olası değil. Jackman’ın Wolverine rolünü üstlenecek tek oyuncu olma ihtimali çok yüksek. Deadpool 3.

Bu olası senaryo, Wolverine’in MCU’daki ilk çıkışına birkaç farklı seçenek bırakacaktır. Jackman’ın hayranların favorisi statüsü ve MCU’nun Fox’un orijinal X-Men serisinden Charles Xavier yıldızı Patrick Stewart ve Beast oyuncusu Kelsey Grammer gibi aktörleri nasıl geri getirdiği göz önüne alındığında, Fox X-Men’in bu konuda bir rolü olabilir gibi görünüyor. Multiverse Saga’da oynayın. Yenilmezler: Gizli Savaşlar Marvel’ın canlı aksiyon tarihinin her yerinden MCU kahramanlarını ve karakterlerini bir araya getireceği söyleniyor ve bu, Fox X-Men kadrosu için bir finale yol açabilir.

MCU’nun X-Men versiyonu potansiyel olarak bu yılın sonunda piyasaya çıkabilir Yenilmezler: Gizli SavaşlarRolü devralan yeni bir Wolverine oyuncusu, bayrağın teslim edildiğinin sinyalini veriyor. Alternatif olarak, Marvel’ın yeni Wolverine aktörü daha sonraki bir filmde ortaya çıkarılabilir ve böylece Jackman’ın ilk çıkışı ile Jackman’ın mutant olarak son kez oynayışı arasında zaman geçmesine izin verilebilir. Deadpool 3 veya başka bir MCU filmi. MCU’nun Wolverine’i daha sonra Marvel Studios’un ilk X-Men filminde veya yeni bir filmde tanıtılabilir. Wolverine Her ikisinin de en erken 2027 ya da 2028’de gelmesi gereken solo film.

Kaynak: @21xfour/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow