Danny Trejo Con Air Setinde Olmanın Gerçekten Nasıl Bir Şey Olduğunu Açıklıyor

Ev film Haberleri Danny Trejo Con Air Setinde Olmanın Gerçekten Nasıl Bir Şey Olduğunu Açıklıyor Danny Trejo, Con Air setinde olmanın gerçekte nasıl bir şey olduğunu ortaya koyuyor ve kendisinin ve rol arkadaşlarının çekimler arasında nasıl rekabet içinde olduklarını hatırlıyor. Filmin doğasına uygun olarak, Danny Trejo filmde neler olduğunu açıkladı. Con Air set gerçekten gibiydi. […]

Danny Trejo Con Air Setinde Olmanın Gerçekten Nasıl Bir Şey Olduğunu Açıklıyor

Danny Trejo, Con Air setinde olmanın gerçekte nasıl bir şey olduğunu ortaya koyuyor ve kendisinin ve rol arkadaşlarının çekimler arasında nasıl rekabet içinde olduklarını hatırlıyor.


Filmin doğasına uygun olarak, Danny Trejo filmde neler olduğunu açıkladı. Con Air set gerçekten gibiydi. 1997’de gişe rekorları kıran filmde Nicolas Cage, kendisine ve karısına yapılan bir grup saldırısı sırasında bir adamı nefsi müdafaa için kazara öldürdükten sonra 10 yıllık hapis cezasının sonuna yaklaşan, onurlu bir şekilde terhis edilmiş bir ABD Ordusu Korucusu olarak oynadı. Cage’den Cameron Poe için, bir hapishane nakil uçağındaki uçağı mahkûmlar tarafından kaçırılınca işler karmaşık bir hal alır ve kendisi, mahkûmların lideri Cyrus “The Virus” Grissom ve ABD’li Mareşal Vince Larkin arasında gergin bir hesaplaşmaya yol açar. son ikisini John Malkovich ve John Cusack oynadı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile konuşurken GQ Danny Trejo ikonik karakterlerini yansıtmak için aksiyon kült klasiğinin yapımından bahsetti. Con Air. Oyuncu, filmin setinden akan katıksız testosteronu hatırladı, kendisi ve rol arkadaşlarının kimin “yaptığını” kanıtlamak için çekimler arasında çeşitli yarışmalara katılması da dahil.en büyük huevos.” Trejo’nun aşağıda ve videodaki 3. dakikada neler paylaştığına bakın:

Con Air komik, çünkü tüm özenti sert adamları Hollywood’da bir uçağa bindirmek istiyorlar. Öğle yemeği büyük bir “En büyük huevos kimde?” Biri tükürürse başkası tükürür, bu bir tükürme yarışmasıydı, siz şınav çekerseniz herkes daha fazla şınav çekmeye çalıştı, büyük bir yarışma haline geldi. Seni bir şeylere yem etmeye çalıştılar.

İlgili: Her Nicolas Cage Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı


Con Air Nasıl Doruk 90’ların Maço Aksiyonuydu?

Con Air'de Nicolas Cage

Con Air 90’ların büyük bütçeli aksiyon patlamasının ortasında geldi ve bunların çoğu, Michael Bay ile birden fazla gişe hasılatı için sık sık ortaklık yapan yapımcı Jerry Bruckheimer tarafından müjdelendi. KayaCage’in de rol aldığı , ve Kıyamet. Farklı Kaya ve başka bir Cage oyuncusu, Yüz/Kapalı1997 yapımı gerilim filmi, genellikle 90’ların maçoluk aksiyonunun zirvesi olarak kabul edilir, neredeyse tamamen erkeklerden oluşan oyuncu kadrosu, kendilerine verilen ekran süresi ne olursa olsun sahneyi çiğnemek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyordu. Ek olarak, Trejo’nun yukarıda belirttiği gibi, Con Air oyuncular, kimin en sert olduğunu kanıtlamak için kardeşlik benzeri yarışmalarda birbirlerini bir araya getirmeye hevesli, sert adam kişiliklerinin çoğuna açıkça eğildi.

Bununla eşleştirilmiş, eylemin kendisiydi. Con Air, bir Michael Bay filminin dışında, zamanın en görkemli pratik patlamalarından bazılarını içeren. Ek olarak, çok gibi Hız ondan önce, Cage’in daha sonra 2012’ler için yeniden bir araya geleceği yönetmen Simon West çalıntıve yazar Scott Rosenberg, Keanu Reeves liderliğindeki gerilim filminden çok daha az ve daha güvenli kaçış yolu olan, net bir varış noktası olmayan bir araçta izleyicileri koltuklarının kenarında tutmanın bir yolunu buldu. 100 milyon dolar daha az kazanmasına rağmen Kaya, Con Airfilm bir kült haline geldiğinde ve Diane Warren’ın “How Do I Live” filmiyle En İyi Ses ve En İyi Orijinal Şarkı dallarında iki Oscar adaylığı kazandıkça, ‘in aksiyonu izleyiciler arasında büyük bir hit olacaktı.

Con Air’den Beri Trejo Ne Yaptı?

Con Air'de John Malkovich ve Danny Trejo

90’ların maço aksiyonu olmasının yanı sıra, Con Air Trejo’nun popülaritesindeki yükselişinin ilk aşamalarında, aktör Michael Mann’ın hemen ardından geldi. Sıcaklık ve ilk Robert Rodriguez işbirliği, umutsuz. Trejo’nun yeteneklerini bir düzine Rodriguez filmine ödünç verdiğinden beri yıllar geçti. Casus çocuklar ve Pala franchising’lerin yanı sıra tepenin Kralı, Kötü kırma, Rick ve Morty ve son zamanlarda, Minyonlar: Gru’nun Yükselişi. İzleyiciler, Trejo’yu ve oyuncu kadrosunun maço dönüşlerini yeniden ziyaret edebilir. Con Air şu anda AMC+ üzerinden akış için kullanılabilir.

Sonraki: Danny Trejo’nun Unutulmuş Breaking Bad Kötü Adamı AçıklandıKaynak: GQ

Teknory