‘Hızlı ve Öfkeli’ Kıdemli Bir Oyuncu, Kredi Sahnesinden Herkesin Mutlu Olmayacağını Kabul Ediyor

Evrensel aracılığıyla Uyarı: Aşağıdaki makale hakkında spoiler içermektedir. Hızlı X tecrübeli hızlı ve Öfkeli star, son taksitin kredi sonrası sahnesiyle ilgili bomba gibi düştü, Hızlı Xhayranlar arasında karışık duygular uyandırmak zorunda. Başına Bu gece eğlenceKıdemli aktör Michelle Rodriguez, Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın son jeneriklerdeki nefes kesen kamera hücresinin bazı hayranları tetikleyeceğini kabul ederken, oyunun sonunun […]

‘Hızlı ve Öfkeli’ Kıdemli Bir Oyuncu, Kredi Sahnesinden Herkesin Mutlu Olmayacağını Kabul Ediyor

Evrensel aracılığıyla

Uyarı: Aşağıdaki makale hakkında spoiler içermektedir. Hızlı X

tecrübeli hızlı ve Öfkeli star, son taksitin kredi sonrası sahnesiyle ilgili bomba gibi düştü, Hızlı Xhayranlar arasında karışık duygular uyandırmak zorunda.

Başına Bu gece eğlenceKıdemli aktör Michelle Rodriguez, Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın son jeneriklerdeki nefes kesen kamera hücresinin bazı hayranları tetikleyeceğini kabul ederken, oyunun sonunun yaklaştığına işaret ediyor.

“Bize biraz kızacaklar. Ama biliyorsun, yani, vadesi geldi. Çok gecikti. Bu sonun başlangıcı, bu yüzden her şeyi duvara fırlatıp neyin yapışacağını görmeliyiz.”

Hızlı X Johnson’ın, o zamandan beri ana akım franchise’da görülmeyen bir karakter olan Luke Hobbs’un rolünü kısaca yeniden canlandırdığını görüyor. Öfkeli Kaderi. Daha önce, sette yardımcı yıldız Vin Diesel ile alenen tartıştıktan ve bazı meslektaşlarını “profesyonelliğe aykırı” olarak nitelendiren pek de ince olmayan bir Instagram gönderisi yayınladıktan sonra diziden ayrılmıştı.

Rodriguez, Charlize Theron’un Africa Outreach etkinliğinde Johnson’ın küçük rolü sorulduğunda son derece samimiydi ve şöyle açıklıyor: “Bu sadece daha fazlası olduğu anlamına geliyor.”

Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli'de Luke Hobbs rolünde (1)
Universal Pictures aracılığıyla görüntü

hakkında gurur ve pragmatizmle konuştu. Hızlı ve Öfkeli. Ken Li’nin 1998’deki mütevazi köklerine rağmen “Yarışçı X” için makale Titreşim dergisi, tarihin en çok hasılat yapan film serilerinden biri haline geldi ve bir multimedya imparatorluğu doğurdu. Yakın zamanda gerçekleşen özel bir dönüm noktası hakkında sözlü olarak konuştu:

“22 yıl güçlü. [It is the] Hollywood tarihindeki en uzun süreli ilişki.”

Hızlı X şimdiden küresel gişede şaşırtıcı bir şekilde 318.889.000 $ kazandı. Rodriguez rol arkadaşlarının farklılıklarını bir kenara bıraktığını görünce rahatlamış görünüyor. Filmlerin kültürel ve tarihsel öneminin farkında olması, onları seçkin bir sonuca ulaştırmak için can atıyor.

Johnson, görünüşünün önemi hakkında henüz yorum yapmadı. Hızlı X ve franchise için ne anlama gelebileceği. Ancak görünüşe göre Rodriguez meşhur kediyi çantadan çıkardı ve hayranlar onu bir sonraki sefer tekrar eyerde görmeyi bekleyebilirler. Hızlı ve Öfkeli taksit.

Hızlı X şu anda sinemalarda gösteriliyor.

Yazar hakkında

avatarı

Kıdemli Seisay

Manya, eğlence, kraliyet, oyun ve yeni teknolojiler dahil olmak üzere çeşitli konuları araştıran We Got This Covered için Katkıda Bulunan Yazardır.

Teknory