Baldur’s Gate 3’ün kıdemli geliştiricisi oyuncuların Perde 3’e yönelik duygularını tartışıyor ‘bu değişim üstesinden gelinmesi zor bir şey’

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, Larian Studios’un kıdemli RPG tasarımcısı Anna Guxens, oyundaki her perdenin ayrılığını tartıştı. Baldur’un Kapısı 3 ve bazı oyuncuların 3. Perde’yi sevmemesinin anlaşılır olduğunu söyledi. Baldur’un Kapısı 3 2023’te birçok oyuncunun oyunu olarak adından söz ettirdi. Ancak pek çok kişi 3. Perde’ye o kadar olumlu bakmıyor. Bu uzun RPG’nin 3. Perdesi, […]

Baldur’s Gate 3’ün kıdemli geliştiricisi oyuncuların Perde 3’e yönelik duygularını tartışıyor ‘bu değişim üstesinden gelinmesi zor bir şey’

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, Larian Studios’un kıdemli RPG tasarımcısı Anna Guxens, oyundaki her perdenin ayrılığını tartıştı. Baldur’un Kapısı 3 ve bazı oyuncuların 3. Perde’yi sevmemesinin anlaşılır olduğunu söyledi.

Baldur’un Kapısı 3 2023’te birçok oyuncunun oyunu olarak adından söz ettirdi. Ancak pek çok kişi 3. Perde’ye o kadar olumlu bakmıyor. Bu uzun RPG’nin 3. Perdesi, oyundaki birçok seçeneğin bir araya geldiği yerdir; bu, şu ana kadar nasıl oynadığınıza ve hangi kararları verdiğinize bağlı olarak oldukça farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Guxens, “Her perdenin kendine has bir tadı vardır” dedi. oyun Reaktörü. “2. Perde özellikle çok güçlü bir kapanış anına sahip ve tüm bir dönemi kapatıyor ve ardından 3. Perde’den başlamak, özellikle de oyunun geri kalanında çok fazla saatiniz varsa, çok farklı bir ton gibi gelebilir. ve çok büyük ölçüde değişiyor, değil mi?”

Bence bu geçerli çünkü bazı insanlar en çok 3. Perde’nin tonundan, bazıları ise en çok 2. Perde’nin tonundan hoşlanıyor. Bu değişimin özellikle üstesinden gelinmesi zor bir şey olduğunu anlıyorum ama ona bir şans verin; bu, işlerin daha az şiddetli olması için bu ton değişimini nasıl ele aldığımızı görmenin yanı sıra ilerlemeye de dikkat etmemiz gereken bir şey.”

Bazı oyuncular da 3. Perde’deki performansın diğer bölümlere kıyasla düşük olmasından şikayetçi oldu. “Eğer bazı düşmanları ortadan kaldırsalar, birkaç hatayı daha düzeltseler ve durumun bu kadar moral bozucu olmasını engelleseler harika olurdu” diyor Reddit kullanıcısı. “3. Perde’yi seven herkes mazoşisttir ve ona güvenilmemelidir.”

Keyfini çıkarabileceğiniz daha harika oyunlar arıyorsanız, mutlaka göz atın. en iyi hikaye oyunları ve en iyi tek oyunculu oyunlarbunların hepsi şu anda keyfini çıkarmaya hazır.

Teknory