Bankayı Bozulmayacak Fotoğrafçılar İçin En İyi Dronlar

DJI Air 2S, fotoğrafçılar için inanılmaz derecede faydalı bir yardımcı programdır. 1,3 pound ile daha güçlü dronlardan biridir, ancak bununla birlikte 20 megapiksel kamera, bir inçlik sensör ve saniyede 30 kare hızında 5,4K video özelliği (saniyede 60 kare hızında 4K video özelliği ve 120 kare hızında 1080p) gelir. saniyede de). Air 2S, f/2.8’de piyasadaki en […]

Bankayı Bozulmayacak Fotoğrafçılar İçin En İyi Dronlar

DJI Air 2S, fotoğrafçılar için inanılmaz derecede faydalı bir yardımcı programdır. 1,3 pound ile daha güçlü dronlardan biridir, ancak bununla birlikte 20 megapiksel kamera, bir inçlik sensör ve saniyede 30 kare hızında 5,4K video özelliği (saniyede 60 kare hızında 4K video özelliği ve 120 kare hızında 1080p) gelir. saniyede de). Air 2S, f/2.8’de piyasadaki en iyi açıklığa sahip değil ve bu, değişken bir diyafram değil, ancak bu drone’nun düşük ışık performansı abartılamaz. Ayrıca, 31 dakikalık bir uçuş süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Air 2S, beklenen fotoğraf işlevleriyle donatılmıştır: kamera ayarlarını, HDR’yi, hiper atlamalı ve panoramaları optimize eden bir SmartPhoto modu, ayrıca tekli ve zamanlı çekimler ve otomatik poz basamaklama. DJI’nin Air 2’si ayrıca konulara kilitlenebilir ve onları uçarken takip edebilir, bu da videograflar ve fotoğrafçılar için çok önemli bir unsurdur. DJI Air 2S drone çalışır Amazon’da 969,00 ABD doları.

Teknory