Jack Nicholson 85 Yaşında Olabilir, Ama Oscar Kazanan Bir Arkadaşıyla Yaptığı 2003 Rom-Com’u Her Zaman Zamansız Olacak

Bir şey vermeli Hollywood’un en ödüllü eğlence sanatçılarından biri olarak, Jack Nicholson gerçekten yukarıda bir kesimdir. Oscar ödüllü ve çok yönlü efsane, beyaz perdede şimdiye kadar görülen en hikayeli kariyerlerden birine sahipti, ancak son zamanlarda yaşlanan yıldız için yavaşlıyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz birkaç yılda, 85 yaşındaki ikon, spot ışıklarından uzakta zaman geçirdi ve bu, birçok […]

Jack Nicholson 85 Yaşında Olabilir, Ama Oscar Kazanan Bir Arkadaşıyla Yaptığı 2003 Rom-Com’u Her Zaman Zamansız Olacak

Bir şey vermeli

Hollywood’un en ödüllü eğlence sanatçılarından biri olarak, Jack Nicholson gerçekten yukarıda bir kesimdir. Oscar ödüllü ve çok yönlü efsane, beyaz perdede şimdiye kadar görülen en hikayeli kariyerlerden birine sahipti, ancak son zamanlarda yaşlanan yıldız için yavaşlıyor gibi görünüyor.

Geçtiğimiz birkaç yılda, 85 yaşındaki ikon, spot ışıklarından uzakta zaman geçirdi ve bu, birçok kişinin şaşırtıcı derecede münzevi bir yaşam tarzıyla sağlığını ve esenliğini sorgulamasına neden oldu.

Bugün, Jack Nicholson tüm dünyayı şaşırtacak şekilde nihayet yeniden ortaya çıktı – tamam, “yeniden yüzeye çıkmak” güçlü bir kelime olabilir, biraz temiz hava almak için kendi evinin balkonuna çıktı, sanki olmadığı hiçbir yerde değildi. olması gerek.

Açıkçası, Jack Nicholson gerçekten “darmadağınık” görünmüyor, kendi işine bakan 85 yaşında biri gibi görünüyor. Yaşlanmak hayatın bir parçasıdır ve her zaman iyi görünmemek de bu sürecin bir parçasıdır. Cidden. Adamı rahat bırakmalıyız. Birisi sabahın erken saatlerinde (özel mülkünüzde) habersiz bir fotoğrafınızı çekse nasıl görünürdünüz? Şov dünyasında dedikleri gibi muhtemelen kamera hazır değildir.

Bu tek fotoğrafın her yerdeki hayranların çevrimiçi tepkisine yol açtığı doğru, ancak bundan daha fazlası, Jack Nicholson’ın kesinlikle sevdiğimiz gönderilerini takdir etmesini sağladı.

Jack Nicholson ortak bilincimize geri dönmeye çalışırken, onun en iyi rollerinden bazılarını düşünmeden edemiyoruz. gibi filmlerin olduğu doğrudur. Parlama, Kolay biniciveya Biri Guguk Kuşunun Üzerinden Uçtu Nicholson’ı hepimizin bildiği ağır vurucu olarak kurdu, peki ya daha yeni filmografisi?

gibi filmler Ölmüş, Öfke kontrolüVe Olabildiğince İyi Jack Nicholson’ın tamamen yeni nesil yeteneklerle takılabileceğini kanıtladı – ve kim unutabilir? Bir şey vermeli? Tüm zamanların en iyi romantik komedilerinden biri olan, Nancy Meyers’ın yönettiği bu sevişme filminde Nicholson ve Diane Keaton, inanmak için gerçekten görmeniz gereken bir hikayede yer alıyor.

Genç, çok yakışıklı bir Keanu Reeves’i ekleyin ve birkaç saat geçirmenin daha kötü yolları olduğunu söyleyebiliriz. Neyse ki, Bir şey vermeli Hulu’da yayınlanabilir şu anda – öyleyse ne bekliyorsun? Okumayı bırakın ve akışa başlayın ve hazır oradayken Jack Nicholson’ın yoluna birkaç iyi his gönderin. Bunu hak eden biri varsa, o da kendisidir.

Teknory