DC Hayranları James Gunn’a Jason Momoa’yı Aquaman’den Lobo’ya Düşürmemesi İçin Yalvarıyor

Henry Cavill ve Dwayne Johnson gibileri, DC Studios’un izlediği yeni yönden muhtemelen pek heyecanlanmasa da, bu onları kulaklarında bırakan bir yön, serinin her yıldızı aynı hissetmiyor. Jason Momoa yeni CEO’lar James Gunn ve Peter Safran’ın hazırladığı şeyle daha mutlu olamazdı. Adalet Ligi yıldız, sosyal medyada alay ettiği gizemli bir proje için çok heyecanlanıyor. Daha önceki […]

DC Hayranları James Gunn’a Jason Momoa’yı Aquaman’den Lobo’ya Düşürmemesi İçin Yalvarıyor

Henry Cavill ve Dwayne Johnson gibileri, DC Studios’un izlediği yeni yönden muhtemelen pek heyecanlanmasa da, bu onları kulaklarında bırakan bir yön, serinin her yıldızı aynı hissetmiyor. Jason Momoa yeni CEO’lar James Gunn ve Peter Safran’ın hazırladığı şeyle daha mutlu olamazdı. Adalet Ligi yıldız, sosyal medyada alay ettiği gizemli bir proje için çok heyecanlanıyor.

Daha önceki raporlara göre, akıllı para Momoa’nın bir Lobo filmi olan gizemli projesinde. uyku diyarı Aktör, Aquaman’in mantosunu sözde Ana Adam için değiştirir. Bununla birlikte, Momoa’nın DC bilgisinde çok daha az bütünleyici bir karakteri oynamak için yedi denizin kralı olmaktan vazgeçme olasılığı, tüm hayranların görünüşe göre Momoa kadar heyecan verici bulduğu bir şey değil.

Bir hayran, viral hale gelen sıcak bir çekimde, yeniden yapılanmayı “tüm zamanların en büyük not düşürmesi” olarak etiketledi.

Diğerleri, Gunn’a geceleri uyuyabilmeleri için söylentiyi çürütmesi için yalvarıyor. Bilginize, Gunn, kendi adına, kaosun tadını çıkarmaktan zevk alıyor gibi görünüyor.

Özellikle SnyderVersers memnun değil.

Elbette, anarşik kişiliğiyle tanınan uzaylı bir ödül avcısı olan Lobo’nun kendine ait güçlü bir hayran kitlesi var, bu yüzden diğerleri bu fikir için.

DC Comics aracılığıyla görüntü

Bazı insanlar için uzun zamandır Momoa’nın Lobo’ya Aquaman’den daha uygun olduğuna dair bir inanç var.

Diğerleri, büyük yürekli yufkalar, sadece Momoa’nın mutlu olmasını istiyorlar.

Bu arada, bazıları daha çelişkili.

Tamam, şimdi bu beklenmedik olurdu… Süpermen olarak Momoa, kimse var mı?

İyi haber şu ki, bu ayın sonunda gelecek parlak, yeni DCU için ilk duyuru dalgamızla, Jason Momoa’nın bizim Lobo’muz olup olmadığını çok yakında öğrenebiliriz.

Teknory