Barselona – Atletico Madrid 2023 canlı yayını: La Liga’yı ücretsiz izleyin

TL;DR: Barselona – Atlético Madrid karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. La Liga’da üst düzey takımlar arasında çok fazla fark yok, dolayısıyla her maç önemli. Ancak üçüncü sıradaki takım dördüncü sıradaki takımla karşılaştığında bunu söylemeye gerek yok. Açıkçası çok büyük bir maç ve bu hafta sonu Estadi Olímpic […]

Barselona – Atletico Madrid 2023 canlı yayını: La Liga’yı ücretsiz izleyin

TL;DR: Barselona – Atlético Madrid karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


La Liga’da üst düzey takımlar arasında çok fazla fark yok, dolayısıyla her maç önemli. Ancak üçüncü sıradaki takım dördüncü sıradaki takımla karşılaştığında bunu söylemeye gerek yok. Açıkçası çok büyük bir maç ve bu hafta sonu Estadi Olímpic Lluís Companys’de gerçekleşecek olan da bu.

Barselona – Atletico Madrid maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Barselona-Atletico Madrid maçı ne zaman?

Barcelona ile Atletico Madrid karşı karşıya gelecek 3 Aralık 20:00 GMT İspanya’nın Barselona kentindeki Lluís Companys Olimpiyat Stadı’nda.

Barcelona-Atletico Madrid maçını ücretsiz nasıl izlerim?

Barselona ile Atletico Madrid arasındaki maçı ITV4’te canlı olarak izleyebilirsiniz. 3 Aralık 19:30 GMT. Ayrıca bu fikstürü ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz. ITVX. Stüdyo ekibinde Semra Hunter, Vicky Losada ve Guillem Balague yer alıyor. Yorum Joe Speight ve Terry Gibson’dan geliyor.

ITVX coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, dünyanın her yerinden ITVX’e bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ITVX’in engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Barcelona – Atlético Madrid maçına çıkın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden en iyi şekilde yararlanarak nakit taahhütte bulunmadan ITVX’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce size Barselona-Atletico Madrid karşılaşmasını izlemeniz için bolca zaman tanıyor.

ITVX için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı ITVX’in engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Barselona-Atlético Madrid maçını ücretsiz izleyin.

Teknory