Uçak Fotoğrafı Gerard Butler ve Mike Colter’ı Zor Bir Noktada Görüyor [EXCLUSIVE]

Ev film Haberleri Uçak Fotoğrafı Gerard Butler ve Mike Colter’ı Zor Bir Noktada Görüyor [EXCLUSIVE] Screen Rant, başrollerini Mike Colter ve Gerard Butler’ın paylaştığı ve 13 Ocak’ta gösterime girecek olan gerilim filmi Plane’dan özel bir ilk bakış görüntüsü sunuyor. Ekran Rantı yakında çıkacak uzun metrajlı filmden özel bir yeni görsel sunmaktan mutluluk duyar, Uçak. Gerard […]

Uçak Fotoğrafı Gerard Butler ve Mike Colter’ı Zor Bir Noktada Görüyor [EXCLUSIVE]

Screen Rant, başrollerini Mike Colter ve Gerard Butler’ın paylaştığı ve 13 Ocak’ta gösterime girecek olan gerilim filmi Plane’dan özel bir ilk bakış görüntüsü sunuyor.


Ekran Rantı yakında çıkacak uzun metrajlı filmden özel bir yeni görsel sunmaktan mutluluk duyar, Uçak. Gerard Butler (Olimpos düştü) Filipinler’deki ücra bir adaya düşen bir uçakla ilgili bu aksiyon geriliminde onu bir yıldız yapan türe geri dönüyor. Bir kurtarma görevinde Mike Colter (Luke Kafesi) ve Tony Goldwyn’in uzaktan yardımıyla (Skandal), yolcularını canlı çıkarmak istiyorsa. Uçak Lionsgate tarafından 13 Ocak 2023’te sinemalarda vizyona girecek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Brodie Torrance (Butler), bir yıldırım çarpması uçağını sakatladığında dünyası alt üst olan ticari bir havayolunun pilotudur. Acil iniş yapmak zorunda kalan o ve hayatta kalan arkadaşları kendilerini Filipinler’de ıssız bir adada bulurlar. Ne yazık ki, kaza, sorunlarının yalnızca başlangıcı, çünkü yolcularının büyük bir kısmı daha sonra tehlikeli asiler tarafından rehin alındı. Torrance, yardım için ABD hükümet ajanları tarafından uçakta nakledilen bir katil zanlısı olan Louis Gaspare’den (Colter) yardım almak zorunda kalır. İkili, yolcuları kurtarmak ve herkesi hayatta tutmak için birlikte çalışmalı ve farklılıklarının üstesinden gelmelidir.

İlgili: Yaklaşan Her Gerard Butler Devam Filmi (Gece ​​Düştü Dahil)


Uçakta Mike Colter ve Gerard ButlerUçaktan Ne Beklenmeli?

Bir parçası olarak Ekran RantıKış Filmi Önizlemesi, özel ilk bakış görüntüsü Uçak Torrance ve Gaspare için işlerin ne kadar üzücü olduğunu gösteriyor. Uygar dünyanın geride bıraktığı bir yerin havasını belirleyen, kökleri tavanlardan ve duvarlardan sarkan, terk edilmiş bir bina gibi görünen bir yerdeler. Her iki adam da yaralanmış ve hırpalanmış durumda, Torrance’ın sol gözü oldukça huysuz bir şekilde parlıyor. Zaten çok şey yaşadılar ve şimdi yurttaşlarını kaçıran asilerin peşine düştüler. Bunun onların ürkütücü yolculuklarının sadece başlangıcı olup olmadığını ve ölümcül bir sonla karşılaşmadan önce masum rehinelerin çoğunu başarılı bir şekilde kurtarabileceklerini göreceğiz.

için fragmanda Uçak, 15 yıl önce işlenen bir cinayetten ABD’ye iade edilen bir kaçak olan Louis Gaspare şeklinde sürpriz bir yolcu olmasına rağmen, ilk bakışta bu Pilot Brodie Torrance için oldukça rutin bir uçuş olacak gibi görünüyor. Ancak uçağa yıldırım çarptığında ve uzak bir adaya acil iniş yapmak zorunda kaldıklarında, mürettebat ve yolcular kazanın sorunlarının yalnızca başlangıcı olduğunu hemen anlarlar. Kısa süre sonra adanın isyancılarla dolu olduğunu keşfederler, o kadar tehlikelidir ki Filipin hükümeti onu neredeyse tamamen terk etmiştir. Kalan yolcuların büyük bir kısmı asiler tarafından rehin alındığında, Torrance ve Gaspare hayatta kalanları ve kendilerini kurtarmak için birlik olmaları gerektiğini fark ederler. Birlikte hayatta kalmalılar ya da yalnız ölmeliler.

Uçak her karesinde heyecan ve sürprizlerle heyecan verici, koltuğunuzun kenarında bir deneyim vaat ediyor. Bu, 2023 için Lionsgate için heyecan verici bir dizi olmayı vaat eden filmin yalnızca ilk filmi. Uçak2023’te çıkacak diğer aksiyon-macera oyunları arasında 4. giriş yer alıyor. John Wick franchise, uzun zamandır beklenen prequel ile birlikte Açlık Oyunları dizi, Ötücü Kuşların ve Yılanların Baladı.

Sonraki: Gerard Butler’ın Yasaklanması Has Fallen Filmlerinde Kaç Kişiyi Öldürdü?

Uçak 13 Ocak’tan itibaren sinemalarda gösterime girecek.

Teknory