Başarısız Yeniden Başlatmanın Başarısız Yeniden Başlatılması Akışta Hiçbir Şey Elde Etmiyor

Başarısız bir gişe rekorları kıran filmin oyuncu kadrosu ve ekibi filmi gösterime girdikten sonra çöpe atmakla kalmayıp, devam filmi çekmediği için mutlu olduklarını aktif olarak kabul ettiklerinde işlerin kötü olduğunu bilirsiniz. Adil olmak gerekirse, bu mirasla ilgiliydi. Terminatör Genisys hak etti. Nereden alınır Kurtuluş Kendini kapıdan çıkan yepyeni bir üçlemenin ilk taksiti olarak ilan ederek […]

Başarısız Yeniden Başlatmanın Başarısız Yeniden Başlatılması Akışta Hiçbir Şey Elde Etmiyor

Başarısız bir gişe rekorları kıran filmin oyuncu kadrosu ve ekibi filmi gösterime girdikten sonra çöpe atmakla kalmayıp, devam filmi çekmediği için mutlu olduklarını aktif olarak kabul ettiklerinde işlerin kötü olduğunu bilirsiniz. Adil olmak gerekirse, bu mirasla ilgiliydi. Terminatör Genisys hak etti.

Nereden alınır Kurtuluş Kendini kapıdan çıkan yepyeni bir üçlemenin ilk taksiti olarak ilan ederek bırakılan, abartılı bilim kurgu destanındaki beşinci giriş, selefiyle tamamen aynı şeyi başardı, ki bununla hiçbir şey kastetmiyoruz. Bununla birlikte, Çin’deki güçlü bir performansla gişe felaketinden kurtulduktan sonra, bir takip filmi, terk edilmeden önce en azından bir çıkış tarihi aldı.

terminatör genisys
Paramount aracılığıyla

Neyse ki Emilia Clarke için bu olmadı. Yerine gelen Sarah Connor, sonrasında, en başta hiç imzalamamış olmayı dilediğini açıkladı, bu duygular aynı zamanda rol arkadaşı Jai Courtney tarafından da yankılanırken, yönetmen Alan Taylor, deneyimin yaşama isteğini kaybetmesine neden olduğunu söyledi. . Bu bir tavsiye değilse, o zaman ne olduğunu bilmiyoruz.

Üçlü sonunda dileklerini yerine getirdi ve kendilerini kısa sürede atılmış buldular, sadece Karanlık kader aynı şeyi baştan yapmak, daha da büyük bir ölçek dışında. Belki bir gün Terminatör küllerden doğacak ve yeniden alaka düzeyi bulacaktır, ancak en iyisi parmaklarınızı çaprazlamak veya nefesinizi tutmaktır.

şaşırtıcı bir şekilde Genisys ilgisizlikten kaçmak ve bu hafta iTunes’da en çok izlenen filmlerden biri olmak için komplo kurdu, mülkün her zaman bir yerlerde bir izleyici kitlesine sahip olacağını ima ediyor, çoğunluk zaten yeterince başarısız yeniden icat ettiğimiz konusunda kesinlikle hemfikir olsa bile. bir ömürboyu.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory