Batgirl’ün İptal Edilen DC Filminden Son Kostümü Leslie Grace Tarafından Ortaya Çıktı

Ev film Haberleri Batgirl’ün İptal Edilen DC Filminden Son Kostümü Leslie Grace Tarafından Ortaya Çıktı Batgirl’ün iptal edilen DC filminden son kostümü, 2022’yi özetleyen bir videoda kostüme bir göz atan yıldız Leslie Grace tarafından açıklandı. İptal edilen dizide başrolü oynayan Leslie Grace Yarasa kız filmi, karakterinin son kostümünün ne olacağını ortaya koyuyor. Başlangıçta ya sinemalarda […]

Batgirl’ün İptal Edilen DC Filminden Son Kostümü Leslie Grace Tarafından Ortaya Çıktı

Batgirl’ün iptal edilen DC filminden son kostümü, 2022’yi özetleyen bir videoda kostüme bir göz atan yıldız Leslie Grace tarafından açıklandı.


İptal edilen dizide başrolü oynayan Leslie Grace Yarasa kız filmi, karakterinin son kostümünün ne olacağını ortaya koyuyor. Başlangıçta ya sinemalarda ya da HBO Max aracılığıyla 2022’de gösterime girmesi için ayarlanmış, Yarasa kız üretim sonrası aşamaya ulaştıktan kısa bir süre sonra rafa kaldırıldı. Kısmen zayıf test gösterimlerinden kaynaklandığı söylense de, Warner Bros. Discovery’nin iptal kararının birincil nedeninin, filmin vergi indirimi olarak silinmesiyle maliyet düşürücü önlemler olduğu bildirildi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Lütuf Batgirl’ün filmdeki son kostümünün ne olacağına bir göz atmak için Instagram’a gitti. Saniyeler süren bir görüntüde Grace, Grace’in Ocak 2022’de tanıttığı ilk Batgirl kostümünden önemli ölçüde farklı bir Batgirl kostümü içinde görülebilir. yeni giysi, yerleşik pelerinli daha sağlam bir vücut zırhıdır. Grace’in son Batgirl kıyafetinin bir görüntüsüne göz atın (üzerinden @BatgirlFilm) altında:

İlgili: James Gunn’ın Geliştirme Cehenneminden Kurtarması Gereken DCU Filmleri


Batgirl Filmi Neden Yeniden Dirilmeyi Hak Ediyor?

Leslie Grace ayakta duruyor ve Batgirl karyolasıyla yan yan bakıyor

Batgirl’ün canlı aksiyon yorumlamaları, 1968’den beri televizyonda, Yvonne Craig’in Barbara Gordon/Batgirl filminden başlayarak var olmuştur. yarasa Adam dizi. Ancak Batgirl, yardımcı karakter olarak bile hiçbir süper kahraman filminde yer almadı. Komiser Gordon’un kızı – Batman serisinin önemli bir karakteri – Barbara’yı kanon’a eklemek, zorlayıcı hikaye olasılıkları sağlıyor. Ek olarak, kadın kahraman DCEU’yu daha da genişletebilir ve ilerletebilir. Margot Robbie ve Grace daha önce, çeşitli süper kahramanlar ve genel olarak kadın temsilinden hala ciddi şekilde yoksun olan bir franchise için bir kilometre taşı olacak bir Harley Quinn ve Batgirl crossover’a ilgi duyduklarını belirtmişlerdi.

Yığılmış bir oyuncu kadrosu ve ekip dahil oldu Yarasa kızüretimi, iptali daha da utanç verici hale getiriyor. Çok yönlü bir şarkıcı ve aktris olan Grace’in Batgirl’e bakış açısı merakla bekleniyordu. Ek olarak, Brendan Fraser’ın kötü adam Firefly rolündeki sırası, özellikle aktör, çaresizlik içinde bir suç hayatına geçen bir gazi olarak karakterin arka planıyla ilgili ayrıntıları paylaştıktan sonra kaçırılacak. Michael Keaton da 1992’den beri ilk kez Batman olarak geri dönecekti. Batman Dönüyor – yine de yaklaşan filmde rol alacak Flaş. Son olarak, yönetmenler Adil El Arbi ve Bilall Fallah, daha önce Disney+’ın yönetmenliğine ve yapımına yardım ettikten sonra filme yeni ve deneyimli bir bakış açısı getirirlerdi. Bayan Marvel. Yıldız gücü ve yeteneğiyle, Batgirl filmi o kadar büyük bir potansiyel taşıyordu ki seyirciler ya tamamlanmış bir nihai ürün ya da oyuncu kadrosunun ve ekibin çabalarını yeniden canlandırdığı başka bir uyarlamayı görmekten mutluluk duyacaklardı.

Arbi ve Fallah, gelecekteki diğer DCEU projelerini yönetmek için görüşmelerde bulunuyorlar ve kısa süre önce DC Studios eş CEO’ları James Gunn ve Peter Safran ile bir toplantının kitaplarda olduğunu açıkladılar. Gunn ve Safran’ın karakter için planın ne olduğunu henüz paylaşmadığı göz önüne alındığında, bir canlanma umudu var. Yarasa kız tartışılacak. Hayranların, Grace’in ilk versiyon geniş çapta paniğe kapıldıktan sonra ortaya çıkardığı yükseltilmiş kostüme daha açık olduğu düşünülürse, yeni ve geliştirilmiş olanı bir şekilde sergilememek de boşa gitmiş olur. Yarasa kız uygun olmak.

Sonraki: Batgirl, Gerçekleşmesini İstediğimiz İptal Edilen Tek Brendan Fraser Filmi Değil

Kaynak: Leslie Grace/Instagram

Teknory