Yeni Supergirl Oyuncu Adayı DC Universe Sanatındaki Rol İçin Mükemmel Görünüyor

Özet Meg Donnelly, Supergirl’in popüler bir hayran kadrosudur ve hayran çizimleri yoluyla karakter olarak hayal edilmiştir. Donnelly’nin daha önce Tomorrowverse serisindeki animasyon filmlerinde Supergirl’ü seslendirme deneyimi var. Donnelly, DC Universe’de Supergirl rolüne seçilirse, bir oyuncunun animasyonda bir karakteri seslendirmekten, onu canlı aksiyonda oynamaya geçmesi nadir görülen bir durum olacaktır. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK […]

Yeni Supergirl Oyuncu Adayı DC Universe Sanatındaki Rol İçin Mükemmel Görünüyor

Özet

  • Meg Donnelly, Supergirl’in popüler bir hayran kadrosudur ve hayran çizimleri yoluyla karakter olarak hayal edilmiştir.
  • Donnelly’nin daha önce Tomorrowverse serisindeki animasyon filmlerinde Supergirl’ü seslendirme deneyimi var.
  • Donnelly, DC Universe’de Supergirl rolüne seçilirse, bir oyuncunun animasyonda bir karakteri seslendirmekten, onu canlı aksiyonda oynamaya geçmesi nadir görülen bir durum olacaktır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Meg Donnelly, yeni filmde James Gunn’ın DC Universe filminde Kara Zor-El rolüne büründü Supergirl: Yarının Kadını hayran sanatı. David Corenswet, Gunn’ın DC Universe’ünde Süpermen rolünde yer alırken, Supergirl aynı zamanda Bölüm 1 “Tanrılar ve Canavarlar”ın da önemli bir parçası. Henüz yayın tarihi belirlenmemiş olsa da, Supergirl: Yarının Kadını Kara’nın solo filminin senaryosunu Ana Nogueira yazıyor.

Donnelly’nin Molly Alcock ve Emilia Jones ile birlikte DC Stüdyoları için test yapmaya hazırlandığı bildirildiğinden, yakın zamanda yeni bir Supergirl oyuncu kadrosu güncellemesi ortaya çıktığından DC Universe Kara’sını bulmaya yakın olabilir. Dünya Kripton’un Son Kızı rolünü kimin üstleneceğini öğrenmek için beklerken, Donnelly hayran çizimleri aracılığıyla Süper Kız olarak hayal edildi. Korkunç Kahramanlıklar.

Meg Donnelly aslında bu raporlardan önce popüler bir Supergirl hayranıydı ve bunun gerçeğe dönüşme ihtimali pek çok olumlu tepki almıştı. Bununla birlikte, James Gunn ve DC Studios’un, DC Universe’de Supergirl için test yaptığı iddia edilen aktrislerle ilgili rapor hakkında yorum yapmadığını ve resmi bir onay alınana kadar hiçbir şeyin kesin olmadığını belirtmekte fayda var.

İlgili
Supergirl: Yarının Kadını: Konu Ayrıntıları ve Bildiğimiz Her Şey

Diğer birçok DCU projesiyle birlikte James Gunn, serinin geleceğine ışık tutan heyecan verici Supergirl: Woman of Tomorrow’u duyurdu.


Supergirl Oyuncu Adayı Meg Donnelly Kimdir?

Donnelly’nin ilk önemli rolü ABC’deydi. Amerikalı Ev Hanımı 2016 ile 2021 arasında, ancak en çok Disney Channel serisindeki rolüyle tanınıyor olabilir zombiler. Ayrıca yinelenen bir konseri vardı. Lise Müzikali: Müzikal: Seri 3. sezon. Yalnızca bir sezon sürse de Donnelly, 2022’de Mary Campbell rolünü üstlendi. Doğaüstü ön gösteri Winchester’larSam ve Dean’in genç yaştaki ebeveynlerine odaklanıyoruz.

Ayrıca Donnelly’nin oyunculuk tarihinde zaten bu rolü oynadığı için konu Supergirl seçmelerinde avantajlı olabileceğini de belirtmekte fayda var. Donnelly aslında birbirine bağlı DC filmlerinin mevcut serisi olan animasyonlu Tomorrowverse serisinde Supergirl’i seslendiriyor. İçinde başlayan Süper Kahramanlar BirliğiDonnelly yakın zamanda bu rolü tekrarladı. Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz, Birinci BölümFranchise sona ermeden önce bunu iki ek taksit takip edecek.

Orijinal Supergirl oyuncu kadrosu raporuna göre, bu rolü kim üstlenirse, kendi filminde oynamadan önce DC Universe’ün ilk filmlerinden birinde yer alacak.

Donnelly’nin DC Universe’de Supergirl’ü oynaması için aday olması nadir bir fırsat olacak çünkü animasyonda bir karakteri seslendiren bir aktörün daha sonra onu canlı aksiyonda oynaması pek sık görülen bir durum değil. Özellikle karakterler arasındaki kuzen dinamiği göz önüne alındığında, Corenswet’in Süpermen’ine karşı nasıl bir performans sergileyeceğini görmek de ilginç olurdu. Senaryoda nerede Süpermen: Miras Kara’nın oynayacağı film olacaksa, hem bu filmde hem de Kara’yı kimin oynayacağını dünya büyük olasılıkla yakında öğrenecek. Supergirl: Yarının Kadını.

Kaynak: Korkunç Kahramanlıklar/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory