Batman 2 Hayran Sanatı, Korkuluğu Robert Pattinson’ın Bir Sonraki Kötü Adamı Olarak Hayal Ediyor

Ev film Haberleri Batman 2 Hayran Sanatı, Korkuluğu Robert Pattinson’ın Bir Sonraki Kötü Adamı Olarak Hayal Ediyor Matt Reeves’in hayran çizimi, The Batman 2’nin devam filminin Robert Pattinson’ın kahramanı için ana kötü adam olarak Korkuluk’u tanıtabileceğini hayal ettiğini duyurdu. Etkileyici yeni bir parça Batman 2 hayran sanatı, Korkuluk’un Robert Pattinson’ın bir sonraki kötü adamı olarak […]

Batman 2 Hayran Sanatı, Korkuluğu Robert Pattinson’ın Bir Sonraki Kötü Adamı Olarak Hayal Ediyor

Matt Reeves’in hayran çizimi, The Batman 2’nin devam filminin Robert Pattinson’ın kahramanı için ana kötü adam olarak Korkuluk’u tanıtabileceğini hayal ettiğini duyurdu.


Etkileyici yeni bir parça Batman 2 hayran sanatı, Korkuluk’un Robert Pattinson’ın bir sonraki kötü adamı olarak yükselişini hayal ediyor. İzleyicilerden ve eleştirmenlerden gelen güçlü eleştirilerle bu yılın başlarında vizyona giren Matt Reeves’in filmi, Pattinson’ın Pelerinli Haçlı’ya bakışını tanıtıyor. Yarasaadam Pattinson’ın kahramanının, Paul Dano’nun Riddler’ının ölümcül planını gerçekleştirmesini engellemek için karanlık ve kasvetli bir Gotham City’de rahatsız edici bulmacaları çözmeye çalıştığını görür. Riddler’a ek olarak, filmde Colin Farrell’in Pengueni de yer alıyor ve kısaca Joker’in (Barry Keoghan) gelişiyle dalga geçiyor. İlk filmin başarısı, Warner Bros.’un Reeves ve Pattinson’ın bir devam filmi için geri döneceğini duyurmasına yol açtı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İle birlikte Batman 2 şu anda geliştirmenin ilk aşamalarında, Reeves şu anda senaryoyu yazıyor, sanatçıdan yeni bir hayran sanatı parçası Jaxson Derr Instagram’da Pattinson’ın kahramanının devam filminde Korkuluk ile karşı karşıya gelebileceğini hayal ediyor. Başlığı öneren sanat, Batman: Korku Şehri, devam filmi için, çizgi romanlarda göründüğü şekliyle Korkuluk’a çarpıcı bir benzerlik taşıyan bir kulenin üzerine tünemiş Pelerinli Haçlı’yı içeriyor. Aşağıdaki fan çizimine göz atın:

İlgili: Batman’in Kurt Cobain Etkisi Pattinson’ın Oyuncu Seçimini Haklı Çıkardı


Batman 2’nin Kötü Adamı Kim Olabilir?

Batman'de Joker rolündeki Barry Keoghan'ın gözlerinin yakından görünümü.

için bir komut dosyası ile Batman 2 Henüz tamamlandığı bile doğrulanmadı, filmin kötü adamının kim olacağı tahmin edilmiyor, ancak birkaç olasılık var. Riddler yakalanıp hapse atıldıktan sonra hücre komşusunun aslında Joker olduğu alay konusu olur. Bu, daha sonra yayınlanan ve Pattinson’ın Batman’inin Dano’nun kötü adamını yakalamaya yol açabilecek bilgileri çıkarmak amacıyla Joker’i hapishanede ziyaret ettiğini gören silinmiş bir sahnede doğrulandı. Devam filminin Keoghan’ın Palyaço Suç Prensi’ni ele alışını görmesi kesinlikle mümkün, ancak çizgi romanlardan Pelerinli Haçlı’nın ana düşmanı olarak da hizmet edebilecek başka kötü adamlar da var.

biten Yarasaadam aslında, Gotham’ın deniz duvarının iyi yerleştirilmiş bazı patlayıcılar tarafından yok edilmesiyle, Riddler’ın planının kısmen başarılı olduğunu görüyor. Şehrin müteakip sel baskını, Reeves’in devam filmi için potansiyel olarak ilginç bir ortam yaratabilir ve Gotham olağanüstü durumda kalırken suç gelişir. Dahası, kışın gelişiyle birlikte sel daha da yıkıcı olacak ve bu da Bay Freeze’in Batman 2 ilginç bir önerme Reeves’in devam filmi, önceki uyarlamaların bir parçası olan kötü adamların dışında, ilk filmde ince bir şekilde alay edilen Hush gibi bir kötü adamı veya The Court of Owls gibi bir suç örgütünü tanıtmayı da seçebilir.

Reeves’in ne için hazırlandığına dair pek çok soru var. Batman 2, ancak yazar ve yönetmenin içinden çekebileceği kötü adamlar sıkıntısı yok. Korkuluk en son Christopher Nolan’ın canlı aksiyonunda görüldü. bu Kara Şövalye üçleme, Cillian Murphy tarafından büyük bir etkiyle oynandı, ancak kötü adam, Reeves’in Gotham City’deki daha karanlık ve acımasız yorumuyla kendini daha da evinde hissedebilir. Filmin senaryosu henüz tamamlanmadığından, hayranların film hakkında daha somut ayrıntılar öğrenmesi muhtemelen uzun zaman alacak. Batman 2.

Devamı: Batman, Devam Filminin Robin’i Tanıtmasını Kolaylaştırdı

Kaynak: Jaxson Derr

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory