‘Batman’ Devam Filmi Bu Merakla Beklenen HBO Max Serisiyle Bağlanacak

DCU bir tür belirsizlik içinde olsa da, Yarasaadam yönetmen Matt Reeves, tam teşekküllü bir Yarasa ayeti yaratma planlarını açıkladı. 2022’ler Yarasaadam Reeves için büyük bir başarıydı – ve bunu söylemeye cüret edelim, yılların en iyi DCU uyarlaması – ve yönetmen, hayranların en sevdiği yeni filmin başarısına ulaşmak için baskı hissediyor olmalı. Reeves kısa bir süre […]

‘Batman’ Devam Filmi Bu Merakla Beklenen HBO Max Serisiyle Bağlanacak

DCU bir tür belirsizlik içinde olsa da, Yarasaadam yönetmen Matt Reeves, tam teşekküllü bir Yarasa ayeti yaratma planlarını açıkladı. 2022’ler Yarasaadam Reeves için büyük bir başarıydı – ve bunu söylemeye cüret edelim, yılların en iyi DCU uyarlaması – ve yönetmen, hayranların en sevdiği yeni filmin başarısına ulaşmak için baskı hissediyor olmalı.

Reeves kısa bir süre önce The Batman’in yakında çıkacak olan devam filminin sadece ilk filmin kaldığı yerden devam etmeyeceğini, aynı zamanda yakında çıkacak yan ürün serisiyle de bağlantı kuracağını duyurduğundan, pelerinli haçlı evreninin bu versiyonu için umut verici görünüyor. Penguen.

Penguen kötü şöhretli kötü adam olarak Colin Farrel’i canlandıracak. Yarasaadam. Filmdeki rolü nispeten kısa olsa da, Farrel, Gotham gangsterine dönüşmek için tam bir fiziksel dönüşüm geçirdikten sonra Oswald Cobblepot olarak izleyicileri etkiledi. Gelecek seride, Oz, Gotham’ın köhne yeraltı dünyasının zirvesine yaptığı yolculuğu konu alan dizide hak ettiği ilgiyi görecektir.

ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcıReeves, dizinin olaylarını kuracağını açıkladı Yarasaadam‘nin devamı. Reeves’e göre, Yarasa ayetinin tüm olay örgüsünü gerçekten anlamak isteyen hayranlar için, Penguen yaklaşan bölümü izlemeden önce izlenmesi gerekecek.

HBO Max serisi, Farrel ve Reeves’in sadece kötü adamın hikayesini gerçekten keşfetmesine izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda hikayesi doğrudan tiyatro için temel oluşturacak. Yarasaadam devamı Yönetmene göre mini dizi bu yıl prodüksiyona girecek ve çekimlerine “çok çok yakında” başlayacak.

“Aslında yapmak istediğimiz şeylerden oluşan küçük bir yapı var, onlarla yaptığımız gibi. [the]Penguen ve bunun devam filmine nasıl yol açacağına ve devam filminin ne olacağına nasıl geri döndüğü.

bu aynı çarpıştırıcı Röportajda Reeves, yaklaşan Arkham serisi gibi başka yan ürünlerin de planlandığından bahsediyor. Dizinin ne zaman üretime geçeceği henüz belli değilken hayranlar akıl hastanesini keşfeden daha karanlık bir diziyi dört gözle bekliyor. Gotham’ın polis departmanıyla ilgili farklı bir spin-off’un iptal edildiği bildirildi, ancak Reeves’in ifadesinde bir şey varsa, Yarasa ayeti için daha fazlası var gibi görünüyor.

Reeves’in yaklaşmakta olan Bat-verse hakkındaki heyecanını görmek harika, özellikle de birçoğunun mevcut DCU’nun mihenk taşları olarak kabul ettiği filmlerin yakın zamanda yeniden yapılandırılması ışığında. Neyse ki hayranları için YarasaadamJames Gunn, Bats’ın bu yinelemesini gelecekteki filmlerde kullanmayı planlıyor ve “DCU’nun büyük bir parçası” diyor. Bu kadar çok iptalden sonra, yeni DCU’nun geleceğiyle ilgili bazı pozitiflikler görmek harika.

Teknory