Ömür boyu en iyi AdGuard anlaşması (İngiltere)

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: AdGuard Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) (iki hesap) 26,67 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %74 tasarruf etmenizi sağlar. bu ilk reklam 1994’te çevrimiçi çıktı. O zamandan beri çok şey değişti ve reklamlar daha da kötüleşti. Artık internetinizi reklamlardan uzak tutmak istiyorsanız …

Ömür boyu en iyi AdGuard anlaşması (İngiltere)


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: AdGuard Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) (iki hesap) 26,67 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %74 tasarruf etmenizi sağlar.


bu ilk reklam 1994’te çevrimiçi çıktı. O zamandan beri çok şey değişti ve reklamlar daha da kötüleşti. Artık internetinizi reklamlardan uzak tutmak istiyorsanız özel bir yazılıma ihtiyacınız var.

Reklamsız internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız, AdGuard’ı deneyin. AdGuard(yeni bir sekmede açılır) kişisel ve aile planları mevcuttur ve 26,67 £ karşılığında satışta olan bir ömür boyu abonelikleri vardır.

AdGuard, kısmen reklam engelleyici, kısmen siber güvenlik yazılımıdır. Reklamları engelleyebilir ve izleyicilerden ve kötü amaçlı yazılım saldırılarından korunmanıza yardımcı olabilir. İnternette gezinirken, AdGuard afişleri, açılır pencereleri ve video reklamları otomatik olarak engeller. Herhangi birini kaçırırsa, manuel engelleyici aracını kullanabilir ve kendinizden kurtulabilirsiniz. Sonunda, tüm bu can sıkıcı reklamlardan gerçekten kurtulmak için tıklayabileceğiniz bir şeye sahip olmak daha da tatmin edici olabilir.

AdGuard ayrıca sizi dolandırıcılık ve kimlik avı web sitelerinden veya kötü amaçlı yazılım saldırılarından uzaklaştırarak verilerinizin korunmasına yardımcı olur. AdGuard uygulamanızdan sizi kimin izlemeye çalıştığını bile görebilirsiniz.

Elbette, reklamlar her zaman kötü bir şey değildir. Bir içerik oluşturucunun (çok iyi bir web sitesi, göz kırpma gibi) görünümünüzden reklam geliri elde etmesini istiyorsanız, onlar için bir filtre ekleyebilirsiniz. AdGuard, çevrimiçi reklamları ne zaman görmek istediğinize karar vermeniz için araçlar sağlar.

Kişisel planınızla AdGuard’ı üç cihaza yükleyebilirsiniz. Bu size reklamlarınız üzerinde kontrol, çevrimiçi izleyicilere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve yetişkinlere uygun içeriğe erişimi kısıtlamak için ebeveyn kontrolleri sağlar.

İstediğiniz zaman ve yerde çevrimiçi reklamlardan kurtulun. Sınırlı bir süre için AdGuard’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) 26.67 £ için.

Teknory