Batman filminin tüm kötü karakterleri en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır

Amerikalı aktör Jack Nicholson, Tim Burton’ın yönettiği Batman filminin setinde. (Fotoğraf: Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla) Batman, sinema kariyeri boyunca her türden düşmanla karşı karşıya kaldı ama filmdeki kötü adamlardan hangisi en iyisine sahip? Batman nereye giderse kötü adamları da peşinden gelecektir. Onlar onun varlığının çok nedenidir. Onlar olmasaydı Kara Şövalye olmazdı ve onların kimseye […]

Batman filminin tüm kötü karakterleri en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır

Amerikalı aktör Jack Nicholson, Tim Burton’ın yönettiği Batman filminin setinde. (Fotoğraf: Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla)

Batman, sinema kariyeri boyunca her türden düşmanla karşı karşıya kaldı ama filmdeki kötü adamlardan hangisi en iyisine sahip?

Batman nereye giderse kötü adamları da peşinden gelecektir. Onlar onun varlığının çok nedenidir. Onlar olmasaydı Kara Şövalye olmazdı ve onların kimseye zarar vermesini önlemek ve Gotham Şehri vatandaşlarını korumak için savaşmayı asla bırakmayacak.

Bununla birlikte her zaman mücadele edeceklerdir. Hiç kimse Batman’in sahip olduğu geniş haydutlar galerisine sahip değil; Joker, Penguen, Bay Freeze, Kedi Kadın, Bilmececi, Bane, İki Yüzlü ve daha fazlası bir şekilde onun başına diken oluyor.

Ve onu her yerde takip edeceklerini söylediğimizde buna büyük ekran da dahil. Çok az süper kahraman, Caped Crusader’ın kapsamlı sinema başarısının tadını çıkardı ve biz onun bu tehditleri durdurmak için beyazperdede adım atmasını izlemeyi çok sevdik.

Ve bu tehditlerden çok sayıda vardı! Hepsi doğru nedenlerle unutulmaz olmadı ama hepsi unutulmaz bir etki yarattı. Bunu aklımızda tutarak, Batman Günü’nü kutlamaya devam ederken Batman filmindeki kötü adamlara bir göz atalım ve hepsini en kötüden en iyiye doğru sıralayalım.

Not: Birlikte yakın çalışan kötü adamlar, diğer kötü adamları destekleyen ve ikincil düşman olarak hizmet edenler gibi birlikte sıralanacak.

Teknory